2733
2739

سلام خانوما ی سوال 

من از بعد اقدامم بعضی وقتا یهو دلم درد میگیره از تو انگار بشگون میگیرن بعد خوب میشه اشتهام هم خیلی زیاد شده امکان داره باردار باشم ؟؟؟خواهشا جواب بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم. منم واسه بچه دوم اقدام کردم. ببخشید چند سؤال دارم.  چند ماه کلومیفن خوردی؟  ...

سلام گلم من دوماه کلومفین یه ماه یه امپول زدم 

درحال ترکیدن          آقا بلخره ترکیدم بوووووم  
2728

سلام

من ازروز سوم پری کلومیفن خوردم.۷و۸و۹ پری امپولhmgزدم روز۱۲ گه رفتم سونو ۵تافولیکول داشتم.درچپ سه تاوراست دوتا.چپ سایزهای ۱۸و۲۰و۱۴ وراست۱۳و۱۴

همونروز hcgزدم وبعد۱۴ساعت و۳۶ساعت نزدیکی کردم.قبل تزریقمم برابارداری زیاداقدام داشتم.چندتاسوال دارم

اولا اینکه من چنددرصداحتمال دوقلویی دارم؟

دوما اینکه بعدچندروز بایداز خون بدم ک احتیاج به از مجدد نباشه؟

من یه سقط توپنج هفتگی توماه اذر داشتم ودیگه اقدام نکردم تافروردین.که اون ماه باردارنشدم این ماه بنظرتون میشم؟خیلی به خدا امیدوارم.انشاالله خداامیدموناامید نکنه

چون من توشهرغریبم وتنهام

تنهایی برام سخته بعدسقطمم بیصبرانه منتظر بچم.برام جنسیت اصلامهم نیس.

سلام وقت بخیر..من قصد بارداری دارم روز چهارم پریودی رفتم دکتر بهم لتروزل داد شبی دوتا تا هشتم پری رو ...

سلام عزیزم منم سوال شما رو دارم شما دوقلو حامله شدید؟؟؟منم لتروزل خوردم روز 13 رفتم سونو 4تا فولیکول داشتم به 16 و 9  تو یکیش و 11 و 8 تو یکی دیگه امپول hcg هم زدم احتمال داره دوقلو بشه؟؟؟

2740

سلام بچه ها من خیلللللللللللللی دوقلو دوست دارم

روز دوم تا ششم پریودی لتروزول خوردم روز هفتم سینال اف زدم و روز یازده رفتم سونو که تخمدان راستم یک فولیکول 20 و تخمدان چپم سه فولیکول 14 و 14 و 16 داشت الان 5 هفته باردارم بتای روز 26 سیکلم 226 بود و بتای روز موعد پریودم 1041

ممکنه برم سونو دوقلو باشن؟

سلام.منم دکتر برام قرص لتروزول وکلومفین روز سوم تا۸پری بعدازروز۹تا۱۳قرص استرومارین وروزدهم پری امپول سینال اف دوتازدم.روز ۱۳پری رفتم سونو گفتن تخمدانام فعال شدن ودوتا فولی ۲۱و۱۸داشتم دکترباخنده گف دوقلوش نکنی..دیگ ب امیدخدا منتطرم این ماه باردار شم  

2706