2733
2734
یه نفردیشب همه ی پستامولایک کرده همشوهاااایعنی چرافازش چی بوده یعنی😂😂😂😂😂

منم دیدم اعلاناتم ترکیده😂😂😂😂😂😂

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
منم دیدم اعلاناتم ترکیده😂😂😂😂😂😂

فازش چی بوده مال من یه نفربوداستیکرامم لایک کرده

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد دوست دارم يه دوستي تو سايت داشتم كه هميشه تگم كنه و بأهم رفيق باشيم

بند دل منی.. بی شک تو جان منی..میخواهم کاری کنم تا تمام طفل های این سرزمین سراغ شادی را از تو بگیرند❤
2731
فدای تو، عکسای علی هست ولی عکسا خودِ علی مامان فک کنم بر داشته اومد بگو برات میزاره  بگو خاطره ...

😍😍😍😍😍آخجون علی صفه چنده😅من چ مفت خورم😅😅😅

پروفمو دوس بدارین تا پروفمم شمارا دوس بدارد قال : من (علیک سلام😁)
2740
فازش چی بوده مال من یه نفربوداستیکرامم لایک کرده

دقیقا😂😂😂😂

همه رو لایک کرده

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
واقعا برا خودم متاسفم.رو دیوار کیا یادگاری نوشتم. هیچکی صدام نزده😢😢😢😢😢

عززززیزم😙😙😙😙😙

از این به بعد حتما صدات میکنم😄😄😄😄

اره سر عکسای شصت پا اینااا. نمیخووووام.،😭😭😭😭😭

خخخخ

عکس ۱۸+ دیدیم،دیگه فک نکنم تو تاریخ سایت اتفاق بیفته  

خخخخ عکس ۱۸+ دیدیم،دیگه فک نکنم تو تاریخ سایت اتفاق بیفته    

😞😞😞😞😞😞😞😭😭😭اونم از علی مامان.

تو از برگزیدگانی.

بیا یه تیکه لباستو تبرک بده به من😂😂😂😂😂😂

واقعا...ما کوچیکا خدامون بزرگه..
2706