2733
2734
چرا اخه تو که کاری نداری جز خوبی😍

خخخخ فداتم😘😍❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الهی قربونت برم عشق من امشب چسبیدم به سقف مرسی از لطفت 💖💖💖

دور از جونت😙😙😙😙

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

گرچه کسی منو به شمار نیاورد تگ کنه، ولی خودمو رسوندم به تاپیک و لذت بردم از عکسای گل پسرت.

خدا حفظش کنه.

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

من ندیدم خو عکس چیزتو😟😐😐😐😥😥

😂😂😂😂خدا نگه داره اقا کوچولوی خوشگلتو 😘😘😘😘

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
با کدوم؟

همین ک صفحه اول تگ کردم

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
این کاربریم ک تگ کردی ب لطف ی عده باز ترکید 😑

وااا برا چی اخه؟ 

از نی نی یار نپرسیدی؟

ب نی نی یار بگو اگه الکی گزارش زده باشن بر میگردونه برات

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
عزیزم‌فدات...ولی دیر رسیدم..عکسا نیس؟

فدای تو، عکسای علی هست ولی عکسا خودِ علی مامان فک کنم بر داشته اومد بگو برات میزاره 

بگو خاطره گفته عکس پروانه تو هم بزار منم لایک کن تا بیام😂 

😍پسرت فوق العاده س و خوشتیپ  اماعکاس وارد نبوده کارش خوب نیست

وای ببین کی اینجاست😄🙈🙈

2706