2737
2739
عنوان

غربالگری اول

636 بازدید | 32 پست

سلام دوستان

خوبین؟!

دوتا سوال دارم

اول اینکه غربالگری دکتر باید بنویسه تو دفترچه بریم واسه انجامش یا همینجوری بریم بگیم اومدیم غربالگری؟!!!!

دوم اینکه کجا خوبه واسه غربالگری، ترجیحن با بیمه نیروهای مسلح قرارداد داشته باشه

ممنون میشم اگه تجربیات و اطلاعاتتونو بگین

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم باید دکتر مینویسه  واسه من گف آزاد آزمایشش ۱۱۱ولی دفترچه سپاه ۳۰تومن

کجا رفتی گلم؟!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2731

مگه تحت نظر دکتر نیستی ؟ جایی پرونده تشکیل ندادی ینی ؟ حداکثر تا هفته سیزدهم باید بری.دکتر باید بنویسه

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
2738
دکتر متخصص باید بنویسه

ماماهم مینویسه.من خودم دکترم ماماست و هر ماه معاینم میکنه و هم ویتامین و این چیزا برام مینویسه هم تک تک آزمایشا و سونوگرافی هارو

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
مگه تحت نظر دکتر نیستی ؟ جایی پرونده تشکیل ندادی ینی ؟ حداکثر تا هفته سیزدهم باید بری.دکتر باید بنوی ...

بیمارستان هنوز نه

بین تریتا و محب کوثر موندم هنوز

تحت نظر دکتر هستم

الان هفته ۸ هستم

یکبار رفتم دکتر

دو روز دیگه وقت بعدیمه و مجدد میرم

پیش از بارداریم بقیه اله میرفتم

ولی واسه زایمان نمی خوام برم اونجا، دکترمو‌ عوض کردم

بیمارستان هنوز نه بین تریتا و محب کوثر موندم هنوز تحت نظر دکتر هستم الان هفته ۸ هستم یکبار رفتم ...

خب اون خودش برات مینوسه عزیزم.نگران نباش

خب اون خودش برات مینوسه عزیزم.نگران نباش

ممنونم

ماماهم مینویسه.من خودم دکترم ماماست و هر ماه معاینم میکنه و هم ویتامین و این چیزا برام مینویسه هم تک ...

اخه زندایی من گفت غربالگری رو باید متخصص بنویسه ... 

یا ادرس یه ماما رو داد گفت منشی یه متخصص مهرش رو داره برو پیشش برات بنویسه که من گفتم خودم دکتر دارم . 

حتی بهداشتم رفتم گفت برو متخصص برات بنویسه... 

نمیدونم شاید

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2706