2733
2734
عنوان

شوهرم دیشب نیومد خونه

149 بازدید | 15 پست

دیشب داشتیم بهم پیام میدادیم چندبار بهش زنگ زدم ساعت هشت گفت فلان جام کار دارم ساعت ده شد نیومد یازده زنگ زدم گفت دارم میام اخرسر ساعت دوازده شب پیام داد نمیام خونه گوشیشم خاموش کرد درحالی ک هیچ بحثی نداشتیم باهم 

بهش چندتا پیام دادم ده دقیقه بعدش دوباره گوشیش روشن کرد تیک خورد ولی جواب نداد

منم دروقفل کردم تا الان نیومده خونه امشبم اومد میخوام بهش بگم برگرده همونجایی ک تا الان بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خو بنظرتون کجا بود ؟ بنظرم با خوبی پیش بری بهتره تا همین اول شمسیر رو از رو ببندی . بهتره قشنگ صحبت ...

نگاه هفته قبلش قرار بود جمعه منو ببره بیرون اخ ی بچه دوماهه دارم خودم نمیتونم برم بعدش پنجشنبه دعوا راه انداخت رفت تا ساعت چهار بعدشم روز بعد رفت تا شب یعنی نبرد

نگاه هفته قبلش قرار بود جمعه منو ببره بیرون اخ ی بچه دوماهه دارم خودم نمیتونم برم بعدش پنجشنبه دعوا ...

اول از همه بگم موقع که آدم بچه کوچولو داره خیلی اذیت میشه و سر چیزایی ممکنه دعوا کنه و اخلاقش گند باشه و این رو در نظر بگیرید که شوهرتون احتمالا نمیتونن تحمل کنن . احساساتتونو کنترل کنید 

ببخشید حس میکنم همسرتون داره ی کارایی میکنه

اگ بخاطرچاقی ذاره ازت فرار میکنه بنظرم رابطتتون گرم کن باهاش 

بگو اصلا دوس ندارم هیکلم مث زنا باشه دوس دارم مث قبل اندامم دخترونه باشه( ن بخاطراین ک اون بدش میاد فقط بخاطراین ک بگی خودتم دوس نداری سنت بالا دیده بشه مردا اینطور خانومارو بیشتز دوس دارن)بگو ی روز بریم دکتر تغذیه ک ن بچم ضعیف بشه ن من اسیب ببینم

خلاصه خاهر گرگ باش تواین زمونه ای ک همه گرگن

ببخشید حس میکنم همسرتون داره ی کارایی میکنه اگ بخاطرچاقی ذاره ازت فرار میکنه بنظرم رابطتتون گرم کن ...

نه ببین من اصلا هیکلم بهم نریخته قبل حاملگی ۴۷ بودم بعد شدم ۶۹ الانم ۶۰ ام وشکمم تخته تخته از بس روغن زیتون زدم یه دونه ترکم‌شکمم نداره بچه امونم خیلی ارومه واقعا نمیدونم هی

خو بنظرتون کجا بود ؟ بنظرم با خوبی پیش بری بهتره تا همین اول شمسیر رو از رو ببندی . بهتره قشنگ صحبت ...

نمیدونم بخدا اخه بهشم میگم میگم‌ بهم بگو چیکار میکنی اینجوری یهو نیاد خونه واقعا ادم ناراحت میشه

خو باز بپرسم که چطوری پرسیدین و دعواش کردین ؟ زور گفتید یا نه ؟

اره سرش دادم زدم پشت تلفن گفتم مگ تو خونه و زندگی نداری ک تا این موقع شب بیرونی بعدم گوشیو قطع کردم

اره سرش دادم زدم پشت تلفن گفتم مگ تو خونه و زندگی نداری ک تا این موقع شب بیرونی بعدم گوشیو قطع کردم

اونم لج کرده . خب حالا که لج کرده و نیومده خواسته بفهمونه که داد زدن و دعوا شما اثری نداره که اینکارشون باز باعث میشه تنش بیشتر بشه. قبل اینی که اینجوری بشه بهتر نبود میپرسیدین کجایی بیا خونه پیشم تنهام و منتظرتم. حالا هم که نیومده اومد بهش بگو شدیداً ناراحتی و نباید این اتفاق دوباره بیفته البته دعوا خیر

اونم لج کرده . خب حالا که لج کرده و نیومده خواسته بفهمونه که داد زدن و دعوا شما اثری نداره که اینکار ...

اره اومد خونه باهاش حرف زدم بخاطر همین داد زدنه بود گفت تو خیلی عصبی بودی گفتم بیام خونه که چی بشه دعوا کنیم بعد تا ساعت یک ودوشب توخیابونا بوده شبم میره محل کارش تو کارگاه میخوابه

گفتم خب باهام صحبت میکردی میدیدی مشکل چی بوده گفت اصلا میترسیدم باهات حرف بزنم☹من خیلی بدم دهنم خیلی ول شده اصلا تودعوا کنترل ندارم رو رفتارم

2706