2737
2734
عنوان

اینی که میگم ن غیبت ن بدگویی بیاین

919 بازدید | 110 پست

اومدم یکم درد دل کنم درسته همه تاپیک خواهر مادر شوهری میزنن ولی هدف ام پر بازدیدی نیست ی موضوعی ی حرفی منو شدیدا عصبی میکنه ....  

من ی خواهر شوهر دارم که نمیگم بده ولی ی حرفش منو عصبی میکنه من بچه ندارم و در انتظار ام بعد  خواهر شوهر بزرگم ی بچه داره ۱ سال و نیم اش هست بیشتر اوقات همو میبینیم  و منم بچش دوست دارم خیلی ام شلوغ هست بعد ی روز من گفتم وای جقدر شلوغ قند عسل سرم رفت یهو خواهر شوهرم گفت ان شاءالله ی بچه ای داشته باشی خدا بهت بده ک شر ترین بجه رو زمین باشه هی اذیتت کنه عذاب ات بده از بس تنبلی فلانی 😔😔😔  هر دفعه منو میبینه بهم میگه تنبل فلان مثلا میگم میخوام ناهار واسه شوهرم قیمه درسا کنم میگه کار های زیادی میگی میکنم ولی هیچکدوم عمل نمیکنی اراده ام شدید ضعیف میکنه مثلا خونم تمیز میکنم زنگ میزنه میگم تمیز کاری میکنم  میگه این همه وقت والا من ۳ تا خونه تمیز میکنم . تو خونم سوسک مورچه هست خونشون رطوبت داره واسه اون بعد بهم میگه چون تو کثیفی میاد چرا پایین سوسک نیست بالا هست میگه ب خونت نمیرسی میرسم ی حرف دیگه میزنن  

من ۱ ماهی نماز هام سروقت میخونمم میگه باور ندارم ۲ ماه کامل بتونی نماز هات بخونی از بس تنبلی فلانی 😠 

خونه خواهر شوهرم ک دعوت باشیم اون که بجه کوچیک داره خب بعد خونش مثل کوزت کار میکنه ظرف بشور بساب خشک کن جمع کن غذا درست کن خونه من ک بالاشونم میاد مثل خانوم میشینه هیچ کاری هم نمیکنه؟ اون وقت انتظار داره من خونه مادرشوهرم براشون کار کنم زااارت تو خواب ببینن  

بخونیم ادامش بنویسم 

ساناز فرهمند هستم کاربر جدید در قالب کاربر قدیم 😊

بچه هااا این زارت که میگینم فحشه؟؟؟

من چندروز قبل فهمیدم چپ فحشه😎دارم دایره لغات فحشیمو گسترش میدم😂😂😂😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر رو دادی بهشون که درباره کوچکترین کارهای زندگیتم دخالت میکنن و نظر میدن

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
بچه هااا این زارت که میگینم فحشه؟؟؟ من چندروز قبل فهمیدم چپ فحشه😎دارم دایره لغات فحشیمو گسترش میدم ...

چپ؟؟

یکی اومد با احساسم بازی کنه گفتم گزارشگر خیابانیه بیخیال شد! 😆😆

خب نرو پیشش مجبور ک نیستی

وقتی میگ تنبلی بگو اطرافم ادم زرنگ نمیبینم مسگ من ٣ تا خونه تمیز میکنم بگو خب بیا خونه داداشتم تمیز کن جاس دوری نمیره ولی اینکه خاهر شوهرت خونه خاهرش کار میکنه و خونه تو ن طبیعیه عزیزم منم خاهر شوهرام پقتی میرن خونه هم ی خونه تکونی کامل واسه هم انجام میدن خونخ من ک میان کمکم ظرفا رو هم نمیشورن 

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2738

رو دادی دیگه کاریم نمتونی بکنی 

همیشه عروسایی عرج و قرب دارن ک دستشونو میزنن ب کمرشونو خانواده شوهرو آدم حساب نمیکنن

مث من و تو فقط حکمه کوزتو دارن ک دلیلی برا تشکر کردن ازشون نیست

بعد خواهر شوهر ک میگم ی پسر داره ک هرجا میریم اویزون ما میشه منم میام دایی بعد خیلی ام بیشعور بی فرهنگ هست راست جلو میشینه اونجا جای منه ن تحفه این خانوم انتظار دارن هرجا رفتیم اینارم ببریم خب پدرت ببره ب من چه اه  

وضع مالی مون یکم ریخته بهم بعد دم عیدی گفتم ی مانتو بخرم اون یکی خواهر شوهرم گفت مانتو تو تازه هست دیگه نخر بابا بعد جالب من درکل ۲ تا مانتو دارم خانوم ۱۰ ۲۰ تا بعد بهم امر نهی میکنه نخر فلان منم گفتم به من نگو اول ب خودت نگا کن بعدا بیا نصیحت خدایی اش هزار جور مانتو کفش کیف داره بعد ب من میرسه نخر وضع تون یکم خوب نیس ب علی فشار نیار بعد خودشون ی بار شام رفتیم بیرون اینا هم اومدن آخر سر شوهرم مجبور شد حساب کنه خودشون انداختن ب ما ۳۰۰ پول غذا دادیم خواستم اینم بگم بهش ک منصرف شدم بگید من چیکار کنم با  ایناااا

دقیقا مثل منی .من بچم یکسالشه جم میخوره میگن مث مامانش کثیفه.مث مامانش شلوغه مث مامانش حسود!!😐شعور ...

انقدر بدم میاد اه 

رو دادی دیگه کاریم نمتونی بکنی  همیشه عروسایی عرج و قرب دارن ک دستشونو میزنن ب کمرشونو خانواده ...

دقیقا والا اون یکی جاری ام انقد عزیز در عوض بهشون رو نمیده