2737
2739
عنوان

اینی که میگم ن غیبت ن بدگویی بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 110 پست
من درک نمیکنم چرا خواهرشوهرتون باید امار شام و ناهار و نماز خوندن و تمیزکاری و لباس عیدتون!!!!رو هم ...

ولی درکل میبینن یا میپرسن  بیشتر 

ساناز فرهمند هستم کاربر جدید در قالب کاربر قدیم 😊

منم یه خواهر دارم اوایل مدام درمورد زنداداشمون همین نظرها را میداد خیلی اعصابم خورد میشد متنفر بودم از حرفاش جالبه همین حرفها را بقیه درمورد خودش میزدن مثلا تنبله و ....

میخوام بگم ادمها صفتهای بدی که خودشون دارن به بقیه هم نسبت میدن مطمین باش خواهر شوهرت تنبله

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تیکه انداختم گفتم کاش منم ی خواهری داشتم خونم انقدر کار میکرد کمک ام میکرد 

اصن نترس ازشون تا هر حرفی میزنن جواب بده تیکه هم نمیخاد بندازی رک و راست قهوه ایشون کن تیکه مال کسیه ک طرفشم با تیکه و زیرابی کار کنه اونا علنا دارن بهت توهین میکنن توهم جوابشونو بده فک کنم اویزونشونی عزیزم ارتباطتتو دو سه هفته ی بار کن تو مهمونی اصن از کتار شوهرت یا هرجایی ک نشستی جم نخور بزار خودشون کاراشونو بکنن وقتی کار میکنن بگو؟میام کمک بعد ک رفتی تو اشپزخونه ی بشقاب مسوه بزار جلوت بشین بخور اگ حرفی زدن بگو عزیزم تنبلم دیگ تو ک میدونی تنبلم چرا بهم میگی پاشو بعدشم بخند تا چشاش دراد و ب میوه خوردنت ادامه بده خخخ

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2731
2740
منم یه خواهر دارم اوایل مدام درمورد زنداداشمون همین نظرها را میداد خیلی اعصابم خورد میشد متنفر بودم ...

اعصابم خورد کرده هیچی نمیگم بهش ولی تحمل ام ندارم  همسن مامان منه خجالت نمیکسه 

من درک نمیکنم چرا خواهرشوهرتون باید امار شام و ناهار و نماز خوندن و تمیزکاری و لباس عیدتون!!!!رو هم ...

دقیقا همینه

چرا جزئیات زندگی رو بقیه بدونن

وقتی زنگ میزنن چرا باید بگی دارم تمیزکاری میکنم

جواب فضولو نباید داد

دوبار جواب ندی حدودشو میفهمه

اصن نترس ازشون تا هر حرفی میزنن جواب بده تیکه هم نمیخاد بندازی رک و راست قهوه ایشون کن تیکه مال کسیه ...

والا میترسم اختلافی پیش بیاد و ...  اتفاقا ی بار این کار کردم میوه خوردم جالب بود میوه رم ما خریده بودیم اشتباه برده بودن خونشون ماهم رفته بودیم خونشون من هی پرتقال موز میخوردم لااقل پولش دادیم بخورم  خواهر شوهرم گفت یجوری میخوری انگار نخوردی  همش بخور  فلان بعد من ب شوهرم نگا کردم خندیدیم شوهرم گفت میوه خرید ما بود شما آوردی بالا پس حرف نزن ب شوخی گفت ولی خوب گفت دلم خنک شد

😂 منظور ب همین خیال باش هست

اره دیگه کاربردای فراوان داره یعنی برات مهم نیستن به همین خیال باشن تو عالمخودتم یه بادی براشون در میکنی ببخشید رک گفتم اخه حرف جالبی نیست گفتم بدونین خودممم میگم البته  

اره تقصیر خودمم هست ولی من شهر غریب ام مادرم دوره  مجبورم خرید بیرون جایی با اینا برم همسرمم نم ...

یک کلام بگو خودم تنهایی میرم احتیاج ب کسی ندارم که بعد مدام بیان دخالت کنند

مستقل بشو ادم تو هر جایی یه مدت زندگی کنه یاد میگیره از غریبی در میاد اونجا دیگه شهر خودته

تو که میتونی یه زندگی متاهلی رو بچرخونی پس تواناییش رو داری تنهایی بری خرید یا دکتر

عادت بده شوهرتو

✳️ من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده! #بعد_از_نماز_برای_ظهورت_دعا_میکنیم