2737
2739
عنوان

اینی که میگم ن غیبت ن بدگویی بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 919 بازدید | 110 پست
بعد خواهر شوهر ک میگم ی پسر داره ک هرجا میریم اویزون ما میشه منم میام دایی بعد خیلی ام بیشعور بی فره ...

فقط باید جوابشونو بدی تا زبونشون کوتاه شه...

یا قطع ارتباط ک اونم سخته...تو هرچی گفتن حاضرجواب باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نرو پیشش مجبور ک نیستی وقتی میگ تنبلی بگو اطرافم ادم زرنگ نمیبینم مسگ من ٣ تا خونه تمیز میکنم بگ ...

منم تیکه انداختم گفتم کاش منم ی خواهری داشتم خونم انقدر کار میکرد کمک ام میکرد 

ساناز فرهمند هستم کاربر جدید در قالب کاربر قدیم 😊
بعد خواهر شوهر ک میگم ی پسر داره ک هرجا میریم اویزون ما میشه منم میام دایی بعد خیلی ام بیشعور بی فره ...

تقصیر خودت که پیش اونا همه حرفی میزنی...به اونا چه که تو میخای مانتو بخری اخه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2728
فقط باید جوابشونو بدی تا زبونشون کوتاه شه... یا قطع ارتباط ک اونم سخته...تو هرچی گفتن حاضرجواب باش

از شوهرم میترسم ولی میخوام اون کار کنم این روزا سخت میرم پایین یا خونه خواهر شوهرم

2740
از شوهرم میترسم ولی میخوام اون کار کنم این روزا سخت میرم پایین یا خونه خواهر شوهرم

پایین منظورت خونه مادرشوهرت دیگه...

اره دیر ب دیر برو ...ماهم اینطوریم تو دوتا طبقه.اونا بالان.منم ب زور هفته ای ی بار برم...

من درک نمیکنم چرا خواهرشوهرتون باید امار شام و ناهار و نماز خوندن و تمیزکاری و لباس عیدتون!!!!رو هم داشته باشه!طبیعیه که هر چقدر بیشتر اطلاعات بدی بیشتر هم دخالت میکنن!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
من درک نمیکنم چرا خواهرشوهرتون باید امار شام و ناهار و نماز خوندن و تمیزکاری و لباس عیدتون!!!!رو هم ...

اره تقصیر خودمم هست ولی من شهر غریب ام مادرم دوره  مجبورم خرید بیرون جایی با اینا برم همسرمم نمیاد میگه با اونا برو 

ب دکتر رفتن و چکاب منم کار دارن