2733
2739
عنوان

دورهمی دوستان عقدی😍همه بیاین عشقا

| مشاهده متن کامل بحث + 3256 بازدید | 369 پست
گاهی اوقات دیووته میشم دیگه دست خودم نیست عصبی میشم باهاش بحث میکنم دعوا میکنم گریه میکنم بداخلاقی م ...

آخه مگه میشه!آفرین به صبوریت عزیزم آفرین

چه خوبه که این بنده حقیر رو لایک نکنید😑
بعدش پشیمون میشیا اشتباه نکن

فک میکنی

من راضی ام خیلی شدید

عقدمم کم از عروسی نداشت لباسم پفی بود فقط رنگش فرق میکرد سفید نبود

ماشین عروس

اتلیه 

دست گل

تالار

ولی تهشم بهم‌نچسبید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نامزدي و عقد و عروسي كلا پنج ماه بود خخخ ركورد زدم

اوپس دمت گرم👊😁

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
2731
دقیقا واسه من هم دو سه روز پیش همین اتفاق افتاد..چهار پنج روز عقب انداختم بلاخره دیروز پریود شدم.. ن ...

خدایی اونا خیلی بیخیالن نامزد من میگه حالا اگه حامله بشی چیه مگه ای حرصم در میاد😐😐😐

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
از رابطه ی کامل تو عقد متنفرم اصن فوبیا دارم،شوهرمم رابطه کامل میخواد،شما بعد از چنوقت برا رابطه کام ...

دوسالو خورده ای

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
استرس گرفتم کی میشه پریودشم خدایا به من رحم کن😢😢😢😢

با استرس چیزی حل نمیشه،

این و میدونی استرس باعث میشه پریودیت نظمش بهم بخوره؟با همین استرست ممکنه یکی دوروز عقب بیفتی اونموقع دیوونه میشی فک میکنی حامله ای!

چه خوبه که این بنده حقیر رو لایک نکنید😑
من این تابستون ۳سال تموم میشه😑ولی انشالله خدا بخواد دیگه تابستون عروسیه ...خیلی هسته شدم دیگه

اخه چرا انقد طولانی

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
2740

وا خدا خیلی خندیدم واسه اینکه دغدغه هممون حامله نشدنه ..اصلا یه وضعی شده دنیایی داریم واسه خودمون

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
عزیززززم والا مام راضی ایم عروسی چیه بابا تهشم کوفت ادم بشه پول فقط حیف‌میشه 

اوهوم..آخرم ی عالمه حرف مفت

بدهی و خستگی واسه آدم میمونه

هرکی میگه اشتباه میکنی خودش اشتباه میکنه  من دوج دالم اول زندگی آسایش داشته باشم

مهم اون آتلیه و لباس عروس ک داریم  خوشبخت بشیم خواهر  

بچه ها من از رابطه کامل میترسم ینی ترس شدید دارم از شب عروسی شماها نمیترسید؟؟؟؟

بسسسسیییااااار شدید من میترسم

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓