2733
2739
عنوان

دورهمی دوستان عقدی😍همه بیاین عشقا

| مشاهده متن کامل بحث + 3256 بازدید | 369 پست
منم دقیقا ازاسترس سکته میکنم وقتی پریودمیشم انگاری به خر تیتاپ دادن انقدرخوشحال میشم

واااای منم اصلا دل دردو فراموش میکنم 😐

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یک سالو یک ماهه عقدم سال دیگ میریم سرخونه زندگیمون عروسی ام قرار نیست بگیریم ب تصمیم من و همسر ...

دقیقا عین ما  ماهم عروسی نداریم...آتلیه و مسافرت داریم و خیلی راضیم از تصمیمم

2731
در ضمن رابطه کامل داریم...هرماه استرس میگیرم   اما دوج دالم   رابطه یواشکی    

خخخخ چیزی از قلم نیوفتاد؟

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
وای یاعلی توروقران راس میگی وای خدایا😭😭😭😭😭

نگران نباش بی بی چک بذار.خب.واینکه استرس پری رو عقب میندازه ها

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤حضرت علی علیه السلام🖤
در ضمن رابطه کامل داریم...هرماه استرس میگیرم   اما دوج دالم   رابطه یواشکی    

برا ما هم یواشکیه ولی کامل نیست 😆فقط مامانم اینا بفهمن کشتنم😅😅😅

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2740
چطور دلت طاقت میاره عزیزم؟

گاهی اوقات دیووته میشم دیگه دست خودم نیست عصبی میشم باهاش بحث میکنم دعوا میکنم گریه میکنم بداخلاقی میکنم اونم درک میکنه میگه میدونم از دلتنگیه . من ی دوبار رفتم پیشش , اما متاسفانه خانوادم دیگه نمیزارن برم قبول نمیکنن . الانم باید تا عید صبر کنم ک بیاد پیشم 

تیکر عروسیمه
عزیزمآروم باش، اینجوری به خودت استرس نده از هر دویییست زوج! 

استرس گرفتم کی میشه پریودشم خدایا به من رحم کن😢😢😢😢

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
منم دقیقا ازاسترس سکته میکنم وقتی پریودمیشم انگاری به خر تیتاپ دادن انقدرخوشحال میشم

اونقدر خوشحال میشم ک دردو هم یادم میشه🤣

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
2706