2733
2739
عنوان

دورهمی دوستان عقدی😍همه بیاین عشقا

| مشاهده متن کامل بحث + 3256 بازدید | 369 پست
منم هر ماه دم داروخونه ایم 😅😅وقتی پری میشم نامزدم میگه دیدی چیزی نبود فقط الکی حرص بخور 

منم دقیقا ازاسترس سکته میکنم وقتی پریودمیشم انگاری به خر تیتاپ دادن انقدرخوشحال میشم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

عاطفه هستم 25ساله و 11ماه از تهران بزرگ  

یکسال 8ماه دوست بودیم بسیار دوسش دارم

یک سال و 7ماه عقدیم  عقد قشنگه، هرجا میریم،کیف میده، برنامه ریزی واسه آینده قشنگمون  

عروسی هم نمیخوام بگیرم، میخوان بگن غذاش نمک نداشت نوشابه گاز نداشت  ی مراسم اوچوووولو و خوشگل و با ی مسافرت عالی   آتلیه و.عکس داریم  

تازشم عقد قشنگه،تنها دورانی هست ک یاد آقای داماد میمونه، بدرفتاری کنی،داد بزنی،فحش بدی،هرکار کنی تا آخر عمر یادش میمونه..

سخت نگیرید تفریح کنید،کادو بدید حتی ی زیرپوش،سینما برید گل برای هم بخرید،اس عاشقانه بدید،بهش افتخار کنید،حرفای امیدوار کننده بزنید..محکمتر میشن  

2731
۵ماه نامزدی بود ۶ماهه عقدم , ی ۶ یا ۷ماه دیگه عروسی میکنم خیلی دوران سختی داریم چون ما دیر ب دیر همد ...

فاصله طولانیم بده

قیافه هاشونو که با هر عملی بشه درست میکنن ولی صحبت از اخلاق گوهشون ک میشه میگن ما همینیم که هستیم/:
منم هر ماه دم داروخونه ایم 😅😅وقتی پری میشم نامزدم میگه دیدی چیزی نبود فقط الکی حرص بخور 

دقیقا واسه من هم دو سه روز پیش همین اتفاق افتاد..چهار پنج روز عقب انداختم بلاخره دیروز پریود شدم.. نامزدم همینو بهم گفت..

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2738
آها.بله من باکره بودم باردارشدم.از هر دویست زوج یک زوج اینحوری میشن 🔫😒

وای یاعلی توروقران راس میگی وای خدایا😭😭😭😭😭

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2706