2737
2739
عنوان

لطفا بیایید بگید حق با کیه من یا شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 52 پست
خیلیا بودن یه زن فرستادن جلو آینه که مخ بزنه بعد چند تا قل چماغ قالتاخ به محض باز شدن در ریختن تو و ...

حق با شماست من اصولا بحثی ندارم ایشون نظر خاستن منم‌نطرمو گفتم همین.

میگم که خونم نامرتب بود خودمم داشتم بخور میدادم سر درد داشتم من گفتم حداقل یک خبر قبلش میداد مگه آدم ...

شما نظر خاستید من نظر شخصیمو گفتم فقط. هرکی یه جور تصمیم میگیره دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حق با شماست من اصولا بحثی ندارم ایشون نظر خاستن منم‌نطرمو گفتم همین.

واه کی خواست بحث کنه اینجوری گفتم یه وقت همچین کسی اومد در خونه خودتم ساده پا نشی بری درو باز کنی همه مثل تو قلب پاک و ساده ندارن همه رو مثل خودت نبین💟

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

حق با تو بود گلم تو این زمونه بخصوص تو این موارد باید بیشتر مراقب بود هرکی از راه برسه و بگه میخواییم خاطره سازی کنیم نمیشه که

فوقش یکم‌ناراحت میشد و اگه آدم عاقلی بود بعدش خودش متوجه میشد که حق با شما بود

همین احساسی بودن ما هاست که خیلی بلا سرمون میاد

اصلا خودتو ناراحت نکن حق با تو بود 

2740

اخه تو این دوره زمونه میشه اعتماد کرد.. شما از کجا میدونید راست میگفته..

بشوهرت بگو بره این قضیه رو پیش یه پلیس تعریف کنه هر چی اون گفت شما قبول میکنی..

اونا قشنگ دوزاری شوهرتو براش میندازن..😉

وا یعنی چی؟مگه زوره؟

یعنی هیچی. زور نیس انتخابه. تاپیک زدن شما بودید چی کار میکردید من‌گفتم این کارو میکردم انتخاب من با ایشون وشما فرق داره برا انتخابم باید جواب پس بدم عایا 

حق باشوهرت بوده چون اون مرد زندگی است وشما بایدمی گفتی عزیزم نظرمن اینه که زندگی ما نامرتبه ولی شما هرچه نظرتون باشه من موافقم با این کار هم به شوهرت احترام گذاشته بودی وتصمیم اخر را به عهده او می گذاشتی تا درخونه بحثی پیش نمی امددرضمن میمان هم حبیب خداست.

بس نظر همه بغیر از یک نفر با نظر من یکی بود ...بازم هر کس تو تایپیکه نظر بده...صبح قرار شد تو نینیسایت نظر سنجی کنم و براش بخونم ..آخه همش سر این جور موضوع ها مشکل داریم..

2706