2733
2739
عنوان

لطفا بیایید بگید حق با کیه من یا شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 52 پست

اون خانوم خودش باید شعورش بکشه که یه زمانی خونشون بوده الان دیگه خونه مردمه شاید امادگی نداشته باشن.

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕

حق باتوعه اون دختره یکم چل بوده انگاری من بودم‌ میگفتم جم کن باو

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاوقتی میتونید کاری برای شاد کردن کسی انجام بدید دریغ نکنید مخصوصا که ضرری بهتون نمیزنه

وا زندگی شخصیشونه شاید اون روز خونش نامرتب بوده نخواسته کسی بیاد داخل.این رفتارا چیه.اون طرف خیلی بی فرهنگ بوده که همچین درخواستی کرده

الهي و ربي من لي غيرك
2731

من باشم اصلا اطمینان تمیکنم کم نبودن اینجوری یه خانومو فرستادن جلو ایفون که مخ بزنه یعد چند تا غول بی شاخ و دم حمله کردن تو و هزار جور غارت و دزدی و جنایت کردن اصلا در باز نکنید

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
تاوقتی میتونید کاری برای شاد کردن کسی انجام بدید دریغ نکنید مخصوصا که ضرری بهتون نمیزنه

از کجا میدونی ضرر نمیزنه اگه دزد بود چی اگه تله بود چی؟😕

2740
وا زندگی شخصیشونه شاید اون روز خونش نامرتب بوده نخواسته کسی بیاد داخل.این رفتارا چیه.اون طرف خیلی بی ...

وا کسی که سرزده میاد خودش میدونه ممکنه خونه طرف ب هم ریخته باشه توقعی نداره خونه همه که همیشه گل و بلبل نیس چ قد سخت میگیرید همه چیو 

پروفایلت🤣🤣

چقد زیبا ام چرامیخندی؟؟😎😒🤣

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

حق با تو بوده ازين لحاظ كه نبايد دختره بياد تو 

اما ميتونستيم خودت بري بگي نياد تو 

من بودم يعني حتما خودم ميرفتم و خيلي جدي ميگفتم اصلا خوشم نمياد ي ادم غريبه بياد تو خونم 

شوهرشون خونه بوده زن تنها میخاسته چی کارشون کنه

خیلیا بودن یه زن فرستادن جلو آینه که مخ بزنه بعد چند تا قل چماغ قالتاخ به محض باز شدن در ریختن تو و جنایت و... تازه یه زنم اگر کلت بگیره دستش شوهر این خانمم نمیتوته کاری کنه پیشنهاد میکنم یه سر به صفحه حوادث روزنامه ها بزنین تا اینقدر خوش بین نباشین تو این دنیا به هیچ کس ننیشه اطمینان کرد

بنده خدا خواسته یه تجدید خاطره بکنه.  چ جوری باید بهتون خبر میداد شایدم خاسته براتون زحمتی نشه ...

میگم که خونم نامرتب بود خودمم داشتم بخور میدادم سر درد داشتم من گفتم حداقل یک خبر قبلش میداد مگه آدم هر وقت دلش خواست میتونه بره خونه قبل یک دور بزنه بیاد بیرون شاد  بشه...

2706