2410
2553

سلام دوستان. امروز ساعت ده بود که زنگ در خونه رو زدند شوهرم آیفون رو برداشت یک دختر جونی بود که گفت من دختر آقای فلانی هستم که قبلا اینجا بودیم..اینم بگم که ما تو خونه ای هستیم که از طرف سازمانی که شوهرم توش کار میکنه بهمون دادن.اینا تقریبا بیست سال پیش تو این خونه بودن.بعد گفت از شهر شما عبور میکردیم  میخوام تجدید خاطره کنم و بیام تو .منم خونم نامرتب وسایل مدرسه پسرم و اسباب بازیاش هم وسط سالن.خودمم سردرد داشتم و همون لحظه داشتم بخور میدادم.شوهرم آیفون رو گذاشت و به من گفت چی کار کنیم منم گفتم برو بگو ببخشید خانمم نیست خونه بعدا تشریف بیارید...حالا اونم میگفت من روم نمیشه و تو برو ...حالا نظر شوهرم این بود که اون تقاضا عادی داشته و این ماهستیم که مقصریم که آماده نبودیم اون کاملا حق داشته که این خواسته رو داشته باشه...ولی من میگفتم اون نباید بیاد پشت در خونه مردم بگه من میخوام بیام تو خاطرهام زنده بشه حداقل قبلش خبر میداد ما آمادگی داشته باشیم...حالا شما بگید حق با منه یا شوهرم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

فرق نداره حق با کیه چون اصلا موضوع خیلی چرته که بخوای حق کشی کنی ... به شوهرت بگو نمبخواد سنگ مردم رو به سینه بزنی خودتم همون لحظه برو جلو ایفون بگو شرمنده خانم ما امادگی نداریم و قطع کن تموم

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

نه خوب آخرش با غر غر فراوون مجبور شد بره بگه خانمم نیست...آخه میگفت تو برو ..من گفتم من برم چی بگم؟بگم نیا تو؟ حداقل تو میتونی بری بگی خانمم نیست بعدا تشریف بیارید..

2706