2733
2734
عنوان

لطفا بیایید بگید حق با کیه من یا شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 52 پست
حق باشوهرت بوده چون اون مرد زندگی است وشما بایدمی گفتی عزیزم نظرمن اینه که زندگی ما نامرتبه ولی شما ...

نه عزیزم اونم نمیگفت که باید تو ...میگفت اون حق داره بیاد تو مشکل از ماست که خونمون نامرتبه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق صد درصد با شماست ! تقاضای اون خانم عجیب بوده !! ادم که نباید به این راحتی به یه غریبه اعتماد کنه ! شما از کجا میدونستین که ۲۰ سال پیش کی تو اون خونه زندگی میکرده که مطمین باشین دختره داره اسم درست بهتون میگه!

و در روز هفتم.....خداوند عشق را افرید 😍😍😍😍😍
نه عزیزم اونم نمیگفت که باید تو ...میگفت اون حق داره بیاد تو مشکل از ماست که خونمون نامرتبه..

البته درقران اومده اگر درخانه ای را زدیدوصاحب خانه گفت برگردیدمیمان بایدبرگردد.

2728

من الان تهرانم خونه ای که شهرستان توش بودیم و کلی ازش خاطره دارم خیلی دوس داشتم یروز برم ببینم ولی الان کامنتها رو خوندم منصرف شدم 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
خواهشا همه کسانی که تو تایپیک هستن نظر بدن میخوام واقعا بدونم بقیه این رفتار براشون  عادیه یا م ...

سخت نگیر شوهرت ک حرف بد نزده خب گاهی تفاوت نظر پیش میاد.ولی اون خانوم قاطی داشت

البته همسرتون میتونستن بگن که خانمم فعلا خونه نیست و دوساعت دیگه برمیگرده شما اون موقع بیاین.تو این فاصله هم به شما کمک میکردن دوروبرو یه خورده مرتب کنین .اینجوری دل هردو طرف بدست میومد! البته از لحاظ امنیتی راه دادن یه غریبه به خونه کار درستی نیست!

و در روز هفتم.....خداوند عشق را افرید 😍😍😍😍😍
2740