2737
2734

اخه چرا باید این طوری باشه؟؟

۹۰ درصد مواقع مردا بهم چشم دارن حالم دیگه بهم میخوره به هر چی باور دارین قسم من ادم سبکی نیستم نهایت سعیم رو میکنم محترم باشم

ولی انگار جواب  نمیگیرم

میخواستم بیمه کفالت مادرم رو بیارم تحت بیمه خودم

نمیدونستم که اشکال نداره اگه پیشم نباشن چند تا آشناگفتن حتما باید باهات زندگی کنه

خلاصه از طریق چند تا آشنا زنگ زدم که سفارشمو بکنن

تا اون روز که رفتم از بازرسه خواهش کردم گفت چشم

من طراحم و گفتم انشالله جبران زحمتتون یه تابلو خانوادگی براتون میکشم

برگشت گفت خودت نقاشی هستی  

اونقدر بهم برخورد مثلا دوست همسرم بود چشماشو خمار کرد بی شرف میخواستم بزنم تو دهنش ولی سرم و انداختم بیرون گفتم خدا از برادری کمتون نکنه

جرات نکردم به همسرم بگم ولی اتفاقی که رییس همسرمو دیدم گفت چیکار کردین گفتم  فلانی خیلی بیشعور از طرف من بهش بگین بفهمه با کی طرفه

از اون ورم باید حتما بیمه مادرو پدرمو جور کنم. هر ماه خدا تومن باید پول دکتر بدم  طفلکیا پسراشون عرضه هیچی ندارن دو تا شون بیمه دارن ولی  کفالت رو به عهده نمیگیرن پدرمم چند ساله بی کاره عین پاسکاری اون میگه مگه فقط پدرو مادر مننین اون یکی میگه فقط پدرو مادر منین دلم براشون آتیش  میگیره

حالا پری شب رفتیم پیاده روی  برگشت گفت من میدونم مرتیکه یه چیز گفته خودم دیدم فهمیده گفتمماجرا رو 

الان دو روزه به شدت برامن تو قیافست میگه چرا بی خیال بیمه مادرت اینا نشدی  باید اونجا می زدی تو دهنش

منم گفتم من میدونم چطور بزنم تو دهن طرف ولی  قرار نیست به خاطر یه عوضی از همه چیم بزنم

خیلی نارحتم خیلییی

چرا اینقدر این ماسایل برام پیش میاد این دفعه چندمه  به خدا لباسسمم مناسبه و حرف زدن هم بی نهایت احترام نگه میدارم

از اون ورم همسرمخیلی از لحاظ روانی بهم فشار میاره کاش خودش اونقدر عرضه داشت از پس مخارجمون بر میاومد

اونقدر آرزو میکنم از لحاظ مالی احتیاج نداشتیم به کار فقط  تو خونه میشستم به ورزشو و کار هنری خودم میرسیدم گاها یه نمایشگاه میزدم 

افسردگی گرفتم چرا زندگی من این شکلیه 

شوهرم اعتیاد داره همش حس میکنم  اونایی که این طور رفتار میکنن فهمیدن همسرم اعتیاد داره  میخوان سو استفاده کنن

دلم خیلی گرفته انگاری تو بن بستم که هر لحظه داره پر میشه و من قراره بمیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همونجا به مرده میگفتی حد خودتو نگهدار وتمام بعدازاینم با همسرت دنبال کارا میرفتی تو اون اداره

اصلا نمیدونم چی شد کپ کردم انتطار نداشتم مثلا دوست همسرمه

همسرم نمیاد صبها تا ۲ سر کار خیلی سرش شلوغه

ببين اين اتفاقها بارها براي هممون ميفته

بايد اهميت ندي 

باهاش ديگه روبرو نشي

و به گوش همسرت نرسوني كه حساس بشه

چند وقت پيش يه پيرمرده اومد كنارم فكر كنم هفتاد رو داشت پشت چراغ قرمز

گفت ببخشيد يه سوالي داشتم من فكر كردم ادرس ميخواد موهاش سفيده سفيد

گفتم بله 😃😃

گفت ميايي بريم كيش؟با خرج من😳😳😳😳

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ببين اين اتفاقها بارها براي هممون ميفته بايد اهميت ندي  باهاش ديگه روبرو نشي و به گوش همسرت ...

بی شعور بوده🤣

از این نارحتم همسرم درک نداره این اتفاق ممکن برای هر کسی تو جامعه به خصوص خانمهای شاغل پیش بیاد ولی همسرم میگه باید بی خیال میشدی. اخه چطور ممکنه یه عوضی کردم داره من حقم رو نخوام

ولي از اينا گذشته اين زندگي چيه شاغلي!نقاشي!اجتماعي هستي حتما زيبا هم هستي موندي پاي معتاد؟چرا؟

دلم به حالش میسوزه میگم خوب میشه بدبخته باید کمکش کنم پدر بچمه

خوب تو يكم زيادي مهربوني و فكر ميكني بقيه مثل خودت خالصن، چه دليلي داشت بگي برات تابلو ميكشم ي تشكر ميكردي و اگر خيلي لطف كرده بهت ميگفتي اميدوارم خدا عوض اين لطفتو بده مردا متاسفانه بيشترشون مريضن من خودم بارها برام پيش اومده تو خيابون همچين نگام ميكنن كه من خجالت ميكشم با حاليكه نه زياد ارايش ميكنم نه لباس بد ميپوشم، حتي ي بار ماسك زده بودم زمستونم بود كلاه سرم بود روي روسري  يكي نگاه كرد گفتم چه مرگتونه شما مردا نه موهام بيرونه نه چيزي از صورتم معلومه هم ماسك دارم هم عينك خود طرف مونده بود چي بگه 

دلم به حالش میسوزه میگم خوب میشه بدبخته باید کمکش کنم پدر بچمه

بچه داري😢😢😢

ولي دلت نسوزه حالا موندي مجبورش كن بذاره كنار

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35