2752
2734
عنوان

بیاین خیلی به درد دل احتیاج دارم ؟حق با کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب تو يكم زيادي مهربوني و فكر ميكني بقيه مثل خودت خالصن، چه دليلي داشت بگي برات تابلو ميكشم ي تشكر ...

من احمق تا اون موقع فکر میکردم چه کار شاقی قراره برام انجام بده نمیدونستم کفالت به این نیست که پیشت نباشن

2731
من احمق تا اون موقع فکر میکردم چه کار شاقی قراره برام انجام بده نمیدونستم کفالت به این نیست که پیشت ...

حالا كه گذشته فكرشم نكن ولي يادت باشه تو مسئول رفتار ديگران نيستي و نميتوني كسيو درست كني، پس بهتره چشم بپوشي تا براي خودت مشكل ديگه پيش نياد 

بچه داري😢😢😢 ولي دلت نسوزه حالا موندي مجبورش كن بذاره كنار

حاضر نیستم دخترم رو فدا کنم

جونم به نفسش بنده  

من میتونم گلیمم رو از اب بکشم بیرون. ولی اون طفل معصوم  بچست

دوست دارم همسرم خوب شه  جدا از همه اذیتهاش دوستش دارم  نکات مثبتی داره که خیلی از مردا ندارن

این مشکل زیاده کلا من فکرمیکردم فقط واسه منه.امادیدم حتی به پیرزن هم پیشنهاد میدن.فقط راحت ازکنارش گذر کن.اما اینکه دوست همسرتون اینجوری گفته به نظرم از اعتیادشوهرت سواستفاده کرده.رابطتتو قطع کن.وهیچ وقت ازمشکلات زندگیت پیش کسی حتی خانم نگو چون باعث ورود مرد غریبه به حریمت میشه

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
حالا كه گذشته فكرشم نكن ولي يادت باشه تو مسئول رفتار ديگران نيستي و نميتوني كسيو درست كني، پس بهتره ...

منم دقیقا اینو میگم ولی همسرم برام تو قیافست 😔😔

این مشکل زیاده کلا من فکرمیکردم فقط واسه منه.امادیدم حتی به پیرزن هم پیشنهاد میدن.فقط راحت ازکنارش گ ...

اصلا من هیچ ارتباط خانوادگی با دوستاش ندارم اینم فقط به خاطر این کار میشناختم خود همسرم معرفیش کرد

واقعا برام مهم نیست یه عوضی حرفی زده من از برخورد همسرم میسوزم

شوهرت ازکجامتوجه شده؟زیادبه رفتارا مردا اهمیت نده.چرا زوم کردی روی ناراحتی اون.مگه شوهرت به فکر ناراحتی شماهست که شما نی نی به لالاش میزاری.نکن اینجوری پروتر میشه.

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
شوهرت ازکجامتوجه شده؟زیادبه رفتارا مردا اهمیت نده.چرا زوم کردی روی ناراحتی اون.مگه شوهرت به فکر نارا ...

نمیدونم هر چی پرسیدم گفت حس کردم

نه اصلا پیش خودش بروز ندادم ولی دارم خود خوری میکنم