2733
2739
عنوان

چه جوری برگشت

| مشاهده متن کامل بحث + 10814 بازدید | 37 پست
ما بعد از هفت سال دوستی جدا شدیم، بعد دوماه و نیم خودش برگشت سال بعدش ازدواج کردیم الانم داره کتاب م ...

سلام عزیزم،اینو که خوندم انگار دنیا رو بهم دادن

ببین ما چندروزه بعد از ۵ سال جدا شدیم،گفت یکی دیگه رو دوست دارم و میخوام ازدواج کنم،اما من هنوز امیدم به برگشتش هست.میشه بگی واسه تو چجوری بود و چی شد ؟ دعا کن برام دارم می میرم فقط نفس می کشم 

سلام عزیزم،اینو که خوندم انگار دنیا رو بهم دادن ببین ما چندروزه بعد از ۵ سال جدا شدیم،گفت یکی دیگه ...

عزیزم حالتو درک میکنم، میدونم خیلی سخته ولی تمام تلاشتو بکن که طرفش نری بذار تنها بمونه و نبودنت و حس کنه، وقتی ببینه نیستی و جات خالی باشه مطمئن باش برمیگرده.

جایی خوندم آقایون بعد از گذشت چند وقت از جدایی دلتنگ میشن ولی خانم ها بلافاصله دلتنگ میشن و حالشون بهتر میشه.

بهش زمان بده و اصلأ اصلأ اصلأ حتی یه پیام کوچولو هم نفرست بذار حسابی ازت بی خبر باشه و دلتنگت بشه.اگر برگشت ( که اصلأ دور از تصور نیست) مطمئن باش قدرتو بیشتر میدونه. 

چقدر مشغول آنم که از من، یک من بهتر به بار آید … 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740