2737
2734
عنوان

چه جوری برگشت

10807 بازدید | 37 پست

سلام بچه هااونی که میخواستینش و رفت چه جوری برگشت؟؟😢

بعدشماچیکارکردین؟برگشتین بهش یانه؟بعدرابطتون چه طورشد؟

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤

همچنین چیزی برام پیش نیومده ولی مسلما اگ کسی ک دوسش داشتم میرف کاری نمیکردم برگرده

برمیگشت قبولش نمیکردم

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه دوستت داشته باشه برمیگرده

اگه دوستت نداره میخوام صد سال سیاه برنگرده

بهش فکر نکن..کسی که دوستت داشته باشه نمیتونه دوریتو تحمل کنه و برمیگرده

من آن دردم که هر جایی پی مرهم نمیگرده

ما بعد از هفت سال دوستی جدا شدیم، بعد دوماه و نیم خودش برگشت سال بعدش ازدواج کردیم الانم داره کتاب میخونه 

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...

با قانون جذب برگشت الانم ازدواج میکنیم و یه نکته دیگه وقتی برگشت که من پروفایل های شاد گذاشتم دیگه هیچ چیز غمگینی نذاشتم

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2738
جدی😢بعدچندوقته رفته؟ ببخشیدمیپرسم

خیلی وقته البته خواستگاری بیش نبود و خیلی هم مشتاق بود اما یهویی رفت و پیداش نشد راستش من راجع بهش جدی فکر میکردم و شاید جوابم مثبت میشد اما نمیدونم یهویی چش شد 

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤
اگه دوستت داشته باشه برمیگرده اگه دوستت نداره میخوام صد سال سیاه برنگرده بهش فکر نکن.. ...

آخه چرانداره مگه چمه خب بخدامحبتایی که من بهش کردم هیچکی براش نکرده

ما به خاطر مخالفت خانوادم با ازدواجمون از هم جدا شدیم  😕 از دیده م دور شد ولی از دلم نمیره ه ...

الهی بمیرم برات عزیزم امان از مخالفتا

الهی بمیرم برات عزیزم امان از مخالفتا

سر یه موضوع بیخود یه عمر منو اون هلاک هم میمونیم .

اونم حال منو از دوستای مشترکمون زیاد میپرسه 😞

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
آخه چرانداره مگه چمه خب بخدامحبتایی که من بهش کردم هیچکی براش نکرده

قرار نیست تو چیزیت باشه که یکی دوستت نداشته باشه..قرارم نیست عالی باشی تا کسی دوستت داشته باشه

همه اینا یه چیز ناخودآگاهه

یه نصیحت خواهرانه بهت بکنم بعد از کلی دوست پسر و دو بار ازدواج!

زیاد به مردا نباید محبت کرد و چسبید..ما زنا اینجوری میفهمیم که طرف دوستمون داره ولی مردا فراری میشن.. سرت به کار خودت باشه و اصلا بهش فکر نکن

هر چی بیشتر دلمشغولی و سرگرمی داشته باشی عزیزتری عزیزم

من آن دردم که هر جایی پی مرهم نمیگرده
2706