2737
2734

بچه ها 5 ساله درگیر شوهرم هستم ترامادولو متادون مصرف می کنه اوایل یکم امیدواری میداد الان نزدیکه یک ساله به کل حرف زدنو ممنوع کرده من هزار بار دیدم تو یه پلاستیک کوچیک   7  8 تا قرص تو کمد یا کیفشه ولی اون میگه من اعتیاد ندارم ماهی یدونه میخورم من میخواستم بهش کمک کنم میخواستم ببینم چه قدر میخوره و نسبت به قبل مصرفش کم شده یا نه

ولی دیشب یه برخورد خیلی بدی کرد میخواستم کنار بیام و با اینکه میدونم اگر میخواست بزاره کنار تو این 5 سال میزاشت کنار  بازم بهش فرصت بدم من همه ی راه هارو امتحان با خوبی با دعوا با قهر این سریم به آرومی گفتم.کثافت از قبلش به من نگفت بعد میگه من باهات صادقم خیلی رو داره.احساس میکنم اگر این سریم با این حرفاش کوتاه مجوز کارای دیگم بهش میدم.حرفای دیشبشو الان کپی میکنم....

خانمای گل پستامو لایک نکنید  

گریم بند نمیاد حالم بده حالم از شوهر کثیفم بهم میخوره از اول عقدمون ترامادول میخورد الان چند ساله متادون میخوره عصبیه بد دهنه امشب هر بار قرص میبینم عصبی میشم بهش میگم امشب دادو بیداد راه انداخته که قرص مال من نیست گفتم ۵ ساله داری میخوری میگی مال من نیست اصلا جواب درست نمیده میگه هوایی شدی دنبال خوش گذرونی هستی گفتم آقا خودتو ثابت کن آزمایش بده گفت تو کی هستی که بخوام خودمو به تو ثابت کنم یا اعتماد میکنی زندگی میکنی یا برو جدا شو توافقی اصلا فکر کن من قرص میخورم نمیتونی خداحافظ.

به من میگه آشغالی میگه پست 

بعد خود عوضیش که بهم نگفته بود قرص میخوره بدبختم کرده نمیگه آشغال

گریم بند نمیاد حالم بده حالم از شوهر کثیفم بهم میخوره از اول عقدمون ترامادول میخورد الان چند ساله مت ...

این متن تاپیک دیشبمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش بگو توافقی طلاق نمیگیرم که میدونو خالی کرده باشم اول مهریه مو از حلقت میکشم بیرون بعد میرم دنبال زندگیم تو هم اینقد قرص بخور که بترکی😐  

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزار تر    
مواد صنعتي و قرص تركش يكم سخته تا خودش نخواد نميشه تو با يه دكتر تو مراكز ترك اعتياد مشورت كن  ...

کسی که لیاقت دلسوزی نداره ارزش این که واسش پیگیری کنمو نداره من 5 سال سکوت کردم داغون شدم انقدر بهش فکر کردم بعد میگه تو کی هستی که من بخوام خودمو بهت ثابت کنم برو گمشو نمیخوای زندگی کنی هوایی شدی

2740

هم معتاده و هم تو مرحله انکاره پس بیخود مشت توی دیوار نکوب یا همینجوری بپذیرش یا ولش کن برو بحث فرسایشی کاملا بی فایده ست

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

تا خودش نخوان نمیتونن ترک کنن ...این رفتارهاش عوارض قرصه و‌دست خودش نیس ،منو یاد شوهرم انداختی اونم معتاد ترامادول و متادون بود و خوشبختانه خودش خواست و ترک کرد ،میتونی بگن بیان ببرنش ترک اعتیاد ...البته اگ خودش نخواد احتمال بازگشتش هست

در ضمن استارتر جان من از مشاور کلینیک ترک اعتیاد شنیدم که ترک قرص ترامادل خیلی سخت تر از تریاکه ولی متاسفانه توی جامعه ما اصلا به ترامادول به چشم مواد مخدر نگا نمیکنن😑

اگه بچه نداری زودتر یه فکری به حال خودت بکن قبل از اینکه یه بچه بیگناه رو درگیر مشکلاتت بکنی

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزار تر