2737
2739
عنوان

چطوری میتونم اعتماد کنم؟شوهرم زیر بار نمیره که برسه بخواد ترک کنه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1309 بازدید | 79 پست

اولش قرصارو که توکمدیاجایی دیدی بندازاشغالی گفت چیکار کردی بگو مگه نگفتی مال منونیست منم انداختم دور بعدش اگه باهات دعواکرد یک کلمه هم جواب نده بشین رومبل انگارنه انگارداره زر زر میکنه انگار خونه نیست بعداگه پرخاشاش خیلی بیشتر شدراهدبیفت برو خونه مامانت هروقتم اوممددنبالت براش شرطو شروط بزار که باید آز بده بعدش طرف اون قرصانره که باز میدونم اونوقتم بیرون ازخونه قایمکی استفاده میکنه نظری ندارم تامام😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک برنامه نشان میداد درباره معتاد ها 

خود ادمه که اعتیاد داشت میگفت ما ها اصلا دوست نداریم کسی بهمون کمک کنه یا برامون صبر کنه 

هر چی بیشتر صبر کنه ما بیشتر طرف و اذیت میکنیم 

میگفت ما را باید رها کنید 

البته صحبت هاش خیلی زیاد بود 

میگفت تا نخواهیم نمیتونید ترکمون بدین پس سعی الکی نکنید

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
مصرف كردنش تو زندگيت تاثير گذاشته؟ سركار ميره؟ 

سر کارم بره همه پولش می‌ره برای این زهرماری ها,من شوهرم این‌جوری بود قبلاً الان آدم شده،ان شاالله ک‌شوهز استارترر هم د ست شه وگرنه سخته با همچنین آدمی زندگی کردن

2728
مصرف كردنش تو زندگيت تاثير گذاشته؟ سركار ميره؟ 

آره سرکار میره تاثیرش اینه عصبی شده و فوری قاطی میکنه و سردمزاجه من  میخواستم بچه دار بشم با یه ترک اعتیاد حرف زدم گفت اثر طولانی مدتش کبدو معدرو داغون میکنه الان سرده ده سال دیگه کلا سمتم نمیاد 

خانمای گل پستامو لایک نکنید  
سر کارم بره همه پولش می‌ره برای این زهرماری ها,من شوهرم این‌جوری بود قبلاً الان آدم شده،ان شاالله ک‌ ...

شوهر ما چی مصرف میکرد؟بهش گفتی چی کار کرد؟

اولش قرصارو که توکمدیاجایی دیدی بندازاشغالی گفت چیکار کردی بگو مگه نگفتی مال منونیست منم انداختم دور ...

وای یادم خودم افتادم دمنم قرصاشو پیدا میکردم می‌ریختم تو دسشتویی می‌گفت چیکارر کردی مال من نبود مال دوستامه ،میگقتم تو گوه خوردی با اون دوستت دروغ داری میگی واسه خودته

آره سرکار میره تاثیرش اینه عصبی شده و فوری قاطی میکنه و سردمزاجه من  میخواستم بچه دار بشم با یه ...

نميدونم چي بگم

تصميم موندن و رفتنش دست خودته 

اما بنظرم عمرت ارزشش باباتر ازينه ك بخواي با دروغاش ايندتو تباه كني

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست
2738
عزیزمن هرکاری کنی بی فایدس باید قبول کنه و خودش بخواد ترک کنه شغل شوهرتون چیه؟و آیا بچه دارید؟اگه بچ ...

بچه ندارم کارمنده این تازه کارش شرکتیه اگر کارش آزاد شه بعد عید فکر کنم بیشتر میخوره

وای یادم خودم افتادم دمنم قرصاشو پیدا میکردم می‌ریختم تو دسشتویی می‌گفت چیکارر کردی مال من نبود مال ...

خخخخخ کاربسیار عالیی میکردی واسه دوستاته توخونه من چیکار میکنه فکرکردن دووازجونتون زناخرن😒

وای یادم خودم افتادم دمنم قرصاشو پیدا میکردم می‌ریختم تو دسشتویی می‌گفت چیکارر کردی مال من نبود مال ...

قرص چی میخورد؟میشه بگی چطوری ترک کرد عکس العمل خودت چطور بود؟

شوهر ما چی مصرف میکرد؟بهش گفتی چی کار کرد؟

ترامادول و متادون هر دوتاش ،من هر کاری کرذم ترک نکرد از قسم خوردن تا به خانواده آش گفتن ،هیچ کدوم باعث نشد ترک کنه هر چی گریه زاری میکردم بی فایده بود،تا اینکه یکی از دوستای شوهرم ترک کرد ،اونم به گوشش خورد گفت وقتی فلانی ترک کنه چرا من نتونم ...اونم رفت ترک کرد 😓....من هشت سالشه با شوهرم ازدواج کردم پنچ سال اول همش سرکله زدم با معتاد بودنش ...بچه امو می‌زد اذیت می‌کرد همش توهم داشت ک من خیانت می‌کنم

منم شوهرم دوساله درگیره یه بارم کار به پلیس کشید و قهر یک هفته ای میگه نمیکشم اما دروغ میگه فکر کنم تازگیا تو جیبش ناس (نسوار)دیدم بعد میگه مال من نیست مال شاگردمه اما مچشو گرفتم از رو نمیره داد و بیداد میکنه منو با پول میخواد خر کنه هی چیزی به کسی نگم😕

اگه به من باشه ستاره های آسمونو براش میکنم فرش زیر پاش 😍

علائم مصرفش چی بود؟