2737
2734
عنوان

دختره مسخرم کرده

270 بازدید | 16 پست

قرار بود بیام اصلاح گفت ساعت ۱۱اینجا باش دیدم دو دقیقه بع۱۱پبام بده دیر راه لیفت اونم وقتی که من کم مونده بود برسم آرایشگاه الآنم اومدم پارک نشستم تا بیاد خیلی میترسم چون من اینجا غریبم تنهایی جایی نمیرم😰شوهرم بفهمه اینجوری شده دیگه نمیزارع بیام پیشش همیشه دیر می‌کنه بعد میگه حتما زود میای یانه از ترسم اومد تو پارک نشستم چون سوار ماشین که شدم راننده مشکوک میزد 

.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عزیزم دیگه خیابونای هیچ شهری هم انقد خطرناک نیست . بچه که نیستی 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2740
آخه راننده می‌گفت جایی دیگه میری برسونمت فداتشم از ترسم زود پیاده شدم نکنه میخوادکیفم بزنه

حالا با اون فداتشمش شاید یکم منظور داشته ولی کلا تو خیابونا بری قدم بزنی بچرخی تنهام باشی اتفاقی نمیوفته همونجور که اطرافتم کلی ادم هست 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2706