2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله و نميترسيدم من پريودام منظم بود زمان تخمك گذاري رو تقريبا ميدونستم تخمك هم فقط ٢٤ ساعت ممكنه ب ...

چقد خوب اونوقت منو شوهرم یکساله ازدواج کردیم حالا داخلم نمیریزه چون طبیعی جلوگیری میکنیم میترسیدم نکنه مشکا داریم خدا خیرت بده خواهر

اصلا این حرفو نزن عزیرم من ب شخصه 5 سال پیشگیری طبیعی داشتم با ی بار جلوگیری نکردن هم باردار شدم

دقیقا منم .....۶سال جلوگیری طبیعی کردم بعدم بار اول اقدام باخواست خودمون باردار شدم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2728
پیشاب اسپرم داره  ممکنه شانست بگیره و حامله شب

تو اون ٤ سال كه نشدم خداروشكر

بعدم كه خواستم ماه جهارم اقدام  باردار  شدم

البته برا بعد زايمانم قصد دارم روش ديگه اي استفاده كنم

اما دوستم هم ٨ سال طبيعي جلوگيري كردن بعدم ماه ششم اقدام حامله شد الانم كه بچش ٦ ماهشه طبيعي داره جلوگيري ميكنه

خدايا خودت حافظ پسرم باش
اخه من خودم طبیعی جلوگیری کردم همش میگم نکنه خشک شم 😢

نه بابا من۶سال طبیعی بودم بعدم باراول اقدام باردار شدم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2738
بچه ها حالا ک بحث این چیزاس ی سوال من ی یکساعت پیش میخاستیم رابطه داشاه باشیم اسپری تاخیری ب مقدار ...

😂😂😂😂😂بنده خدا

تا یه مدت محرومی عزیزم. 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
من بعد ۸ سال جلوگیری طبیعی حامله شدم..... بالاخره یه روزی در میره ببین کی بهت گفتم

چن تابچه دارین؟الان پس چیکارمیکنی؟ من یکی دارم خیلی کوچیکه میترسم دستگاه بزارم البته شوهرمم مخالفه

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔
ماهمیشه روشمون همین بوده وخداروشکرجواب داده

من که بخیل نیستم ایشالا نشی.

ولی من بار اول بعد ۳ سال و بار دوم بعد ۸ سال جلوگیری طبیعی حامله شدم....حتی فکرشم نمی کردیم

پس هرررگز فکر نکن چون داره جواب میده پس ایمنه....

ذهن انسان ابله مثل مردمک چشم میمونه، هر چقدر بیشتر نور بتابونی تنگ تر میشه.
2706