2733
2734
نمیدونم والا. اگه شوهرم شک کنه قرص اورژانسی میخورم

عزیزم .اصلا ممکنه شک هم نکنید

من خودم دوتا از بارداریام رو فکرشم نمی کردیم. باورمون نمی شد که چه اتفاقی افتاد....سر سومی لوله ها مو که بستم دکترم گفت چه لوله هایی داری اگه نمیبستی و همینجوری طبیعی جلوگیری میکردی راحت چهار پنج بار دیگه حامله میشدی

ذهن انسان ابله مثل مردمک چشم میمونه، هر چقدر بیشتر نور بتابونی تنگ تر میشه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا اینطور نیست .قرص ممکنه رحم رو خشک کنه عزیزم

اخه من خودم طبیعی جلوگیری کردم همش میگم نکنه خشک شم 😢

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2728

بچه ها حالا ک بحث این چیزاس ی سوال

من ی یکساعت پیش میخاستیم رابطه داشاه باشیم اسپری تاخیری ب مقدار زیااااد زدم ب شوهرم سر مسخره بازی یدفه سوووخت خودشو گرفت گفت دارم آتیش میگیرم بعدم چارتا چیز بارم کرد کشید بالا ب خودش پیچید طوریش نشه یوقت

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
2740
خواهشا نگین جلوگیری طبیعی طبیعی اصلا روش جلوگیری حساب نمیشه....

ماهمیشه روشمون همین بوده وخداروشکرجواب داده

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
من که ۶ ساله طبیعی روش جلوگیریمونه

من بعد ۸ سال جلوگیری طبیعی حامله شدم.....

بالاخره یه روزی در میره ببین کی بهت گفتم

ذهن انسان ابله مثل مردمک چشم میمونه، هر چقدر بیشتر نور بتابونی تنگ تر میشه.

دوستان منظورتون از جلوگیری طبیعی بدونه کاندومه؟

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

من اقدام به بارداری بودم دوره تخمک گذاری شوهرم نبود بدون جلوگیری بود رابطم وروز تخمکم شش روز دیر آزاد شد و تو روزایی که احتمال بارداری خیلی پایینه باردار شده😍😂

خدایا شکرت😍
2706