1464
1459
عنوان

انوکسا۶۰۰۰

155 بازدید | 27 پست

دوستان من بتازگی بتا مثبت شدم و انوکسا میزنم و امروز دستمو بریدمو وخون قطع نمیشه کسی اینطوری بوده لطفا راهنماییم کنید

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خاطر آمپولاست دیگه خون رو رقیق میکنه

میدونم یعنی دوزش بالاست؟ قطع میشه بالاخره یا برم دکتر اومدماومدم امپول  پروژسترونپروژسترون بزنم شیشه رو میشکستم خورد بدجور بریدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

منم يه بار اينجورى شدم ولى مشكلى پيش نيومد 

یعنی بزنم همین دوز رو ؟ اسپرین هم میخورم وای مادر شدن خیلی سخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473

نه نگران نباش بند میاد

ببین این آمپولا خیلی حساسن سرخود نمیتونی دوزش رو تغییر بدی یا قطع کنی خطرناکه

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

راستی دوستان بتا۲۵ روز ۱۹ سیکل خوبه؟ من سقط شیمیایی داشتم رو بتا حساس شدم فردا هم تکرار بتا دارم دعا کنین دوبرابر بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه نگران نباش بند میاد ببین این آمپولا خیلی حساسن سرخود نمیتونی دوزش رو تغییر بدی یا قطع کنی خطرناک ...

الان کم شده چسب زخم زدم . باشه حتما دکترم فردا نوبت دارم مرسی از راهنماییت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نگران نباش باردار شدن خودش يه نعمته از دكترت مشورت بگير چيز عاديه...خيليم بهت تبريك ميگم من تو اقدامم يك ساله انتظار سخت تره

ميشه براى باردار شدنم يه صلوات بفرستيد🙏🏻
نگران نباش باردار شدن خودش يه نعمته از دكترت مشورت بگير چيز عاديه...خيليم بهت تبريك ميگم من تو اقدام ...

انشالله این ماه مامان میشی حتما ختم صلوات رو امتحان کن من مشکل شوهرم شدید بود مورفو۱ درصد ماه اول باردار شدم دعا کن سقط نشه بخدا خیلی سختی کشیدم دلم ریش میشه به خودم امپول میزنم اونم عضلانی سر نماز حتما دعات میکنم البته همه رو دعا میکنم که حس مامان شدن بچشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1449

مرسى عزيزم من يه بار سقط داشتم ميدونم كه خيلى سخته ولى اصلا استرس نداشته باش توكل كن بخدا منم برات دعا ميكنم كه بچه ى نازت به سلامتى به دنيا بياد به چيزاى خوب فكر كن..يعنى چندتا بايد صلوات بفرستم تاحالا ختم صلوات نكردم؟

مرسى عزيزم من يه بار سقط داشتم ميدونم كه خيلى سخته ولى اصلا استرس نداشته باش توكل كن بخدا منم برات د ...

عزیزم باید از روز یکشنبه شروع کنی و یه تسبیح صلوات دوشنبه دوتسبیح تا ۴۰ روز همونطور یه تسبیح زیاد میکنی که ۴۰ روز میفوته پنج شنبه که ۴۰۰۰ صلوات میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم باید از روز یکشنبه شروع کنی و یه تسبیح صلوات دوشنبه دوتسبیح تا ۴۰ روز همونطور یه تسبیح زیاد می ...

مرسى عزيزم.بازم ميگم اصلا استرس نداشته باش خدا خيلى مهربون مواظب خودت خيلى باش

منم انوکسا زدم بایدمواظب باشی دیگه دکتربهمگفت ازتیغ واینااستفاده نکن چون خونت بندنمیاد

الان دیگه بند نمیاد؟؟ چیکار باید بکنم اصلا فکرشو نمیکردم شیشه بدجوری گوشتمو بریده ببخشبد یکمش هم رفته خونش کم شده ولی میاد چسب زخمو محکم بستم نمیاد ولی باز میکتی میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
مرسى عزيزم.بازم ميگم اصلا استرس نداشته باش خدا خيلى مهربون مواظب خودت خيلى باش

قربونت استرس که همیشه هست فقط امیدم بخودشه دعام کن فردا دوبرابر بشه بتا بالای صد بره فکرم راحت میشه خیلیییییخیلییییی. انشالله که زودتر باردار بشی ولی حتما ویتامین بخور خیلی تاثیر داره من ویتامینb6.b12. اسیدفولیک و تمگا و اووبوست و فرتیل اید و کوکیوتن و ژل رویال میخوردم و شوهرمم سلن و جلب کلرلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ان شاالله خيلى واست دعا ميكنم حتما خبر خوشش و بگو فردا من مطمئنم كه همه چى به خوبى پيش ميره...مرسى كه راهنماييم كردى عزيزم

ان شاالله خيلى واست دعا ميكنم حتما خبر خوشش و بگو فردا من مطمئنم كه همه چى به خوبى پيش ميره...مرسى ك ...

حتما عزیزمخواهشمیکنم این راهنمایی یکی از دوستام بود تو مطب دکترم دیدم هفت بار ای وی اف ناموفق داشت و با همین وتامینا طبیعی مامان شده بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450