2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چندماه پیش اوایل مهر رفتم دنباله دخترم ازمدرسه بیارمش ۶سالشه .گفتم بیابریم معلمو ومدیرشونم پیشه بچه هابودم تحویل مادرامیدادن .گفتم بیابریم خونه توجه نکرد بعددوستش گفت ایلین مامانته برو دیگه برگشت گفت این مامانم نیست 😐

نیم ساعت مدیرشون داشت سیم جین میکرد منو .ازدسته این دختره من😂

خوبی نکن .من کردم حال نداد 😏
چندماه پیش اوایل مهر رفتم دنباله دخترم ازمدرسه بیارمش ۶سالشه .گفتم بیابریم معلمو ومدیرشونم پیشه بچه ...

وای خدااا...چرا گف نیست😁😂😂😂

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
2740
وای خدااا...چرا گف نیست😁😂😂😂

ازاین کارا زیاد میکنه .

مثلا درسشو درست انجام نمیده ب معلمش میگه مامانم نمیزاره دوست نداره درسمو بخونم .کلافم کرده کلافه😆😆

ازاین کارا زیاد میکنه . مثلا درسشو درست انجام نمیده ب معلمش میگه مامانم نمیزاره دوست نداره درسمو بخ ...

خوب نیستااا...پیگیرش باش...خوب نیست شاید کمبودی داره نسبت ب شمااا و رابطش باشما...حتماا جدی بگیر..

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍
چندماه پیش اوایل مهر رفتم دنباله دخترم ازمدرسه بیارمش ۶سالشه .گفتم بیابریم معلمو ومدیرشونم پیشه بچه ...

اونوقت شما ناراحت نشدی ؟! من اگه روزی دخترم اینطوری بگه فکر کنم دق کنم 😐 

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
اونوقت شما ناراحت نشدی ؟! من اگه روزی دخترم اینطوری بگه فکر کنم دق کنم 😐 

معلومه ک ناراحت شدم خیلی اومدم خونه مادرشوهرم گفت چیه چی شده جریانو گفتم انقد بچرو نصیحت کرد شوهرمم خیلی باهاش حرفزد ک کارت بدبوده

خوب نیستااا...پیگیرش باش...خوب نیست شاید کمبودی داره نسبت ب شمااا و رابطش باشما...حتماا جدی بگیر..

اره خب چون بچه کوچیک دارم بیشتر هواسم درگیره بچست .واس اون لج میکنه بامن .العان یکم بهترشده .چون قبل بچه دومم کلا فقط رودخترم هواسم بود العان کمترشده اینجوری میکنه