2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله باید دارو استفاده کنه که دوباره تشنج نکنه

سلام عزیزم من بچم تشنج کرد قبلا الان نزدیک یه ساله دارو میخوره دکتر گفته دوسال ...امروز بچمو بردم دکتر آنتی بیوتیک داد الانم تب شدید داره کنترل میکنم تا داروهاش اثر کنه بنظر شما دارو میخوره تشنج نمیکنه ...ممنون میشم کمکم کنید ...انشالله پسر شما و همه بچه ای دنیا همیشه سلامت باشن

2728
سلام عزیزم من بچم تشنج کرد قبلا الان نزدیک یه ساله دارو میخوره دکتر گفته دوسال ...امروز بچمو بردم دک ...

عزیزم چه شکلی تشنج بچتون؟ بچه منم داره تشنج مخفی و کاربامازپین میخوره

💙اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💙لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💙ممنون💙                                                                        ♥️خدایاهزاران مرتبه شکر♥️
عزیزم چه شکلی تشنج بچتون؟ بچه منم داره تشنج مخفی و کاربامازپین میخوره

بردم زیارت امام رضا تو سفر میکروب وارد بدنش شد نه ماهش بود توراه تب داشت همش میگفتیم مال دندانه برگشتیم فرداش تاسوعا بود همون روز پلکاش تند تند میزد دست و پاش پرت میداد بعد خشک شد بهش نفس دادم دیگه بیمارستان بستری شد نوار مغز ازش گرفتن و پریمیدون بهش دادن الانم تب شدید داره همش احساس میکنم الان تشنج میکنه زود به زود شیاف و پروفن...بنظر شما شربت میخوره احتمال دوباره تشنج هست

بردم زیارت امام رضا تو سفر میکروب وارد بدنش شد نه ماهش بود توراه تب داشت همش میگفتیم مال دندانه برگش ...

ن عزیزم توکلت به خدا اصلا فکر کنی اتفاق میفته خدای نکرده

الان داره شربتشو میخوره و ان شاالله هیچ اتفاقی نمیفته

تاخدا نخواد برگ از درخت نمیفته.فقط مراقبت کن تبش نره بالا ان شاالله به حق حضرت محسن ع که توشکم مادرشون فاطمه زهرا س سقط شدن پسرت و تمامی بیماران و پسر من شفای کامل پیدا کنن الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم 

براش حمدو ایت الکرسی میخونم 

💙اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💙لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💙ممنون💙                                                                        ♥️خدایاهزاران مرتبه شکر♥️
ن عزیزم توکلت به خدا اصلا فکر کنی اتفاق میفته خدای نکرده الان داره شربتشو میخوره و ان شاالله هیچ ات ...

گریه م گرفت پیامتو نو خوندم اخه قبل شما چند دقیقه قبل نذر نمک حضرت فاطمه کردم...نمیدونم احساس میکنم خدا شمارو سر راه من گذاشته ...من واسه پیر عزیزتون و همه مریضا دعا میکنم واسه دخترم اسمش رکسانا س از صمیم دلتون یه آیه براش بخونین ممنون میشم😭😭😭😭😭😭

2740
ن عزیزم توکلت به خدا اصلا فکر کنی اتفاق میفته خدای نکرده الان داره شربتشو میخوره و ان شاالله هیچ ات ...

الهی فدای دل مهربونت بشم ...عاشق حضرت زهرام منم دعا میکنم بحق خدا و فاطمه زهرا پسرتون و همه مریضا زودی شفا بگیرن...منم حتما صلوات میفرستم...مرسی خاهرمهربونم دلمو آروم کردی

گریه م گرفت پیامتو نو خوندم اخه قبل شما چند دقیقه قبل نذر نمک حضرت فاطمه کردم...نمیدونم احساس میکنم ...

عزیزم.....

السلام علیک یاحضرت فاطمه س 

چشم گلم حتما الهی به حق ۱۴معصوم دلت به زودی شاد شه

ازاین به  بعد ثواب تاپیکایی که میزنم و تقدیم میکنم به امام زمان عج رکسانای شماهم توش شریک باشه‌...

علی ۳ ساله من جز تشنج مخفی .بی بی دیجیتال یا شبه اوتیسمم هست و یه بیماری مادرزادیم داره. گاها کم میارم ولی توکلم به خداست. 

به لطف خدا بی بی دیجیتال بودنش با یه دکتر خدا شناس داره درمان میشه بدون کار درمانی وگفتار درمانی و میتونم بگم ۵۰،۶۰ درصد تو این ۵ ماهه که باروش دکتر موسوی هستم درمان شده وامیددارم به زودی کامل خوب بشه ان شاالله و اون بیماری مادرزادیشم گفتن خود ب خود ان شاالله تو ۱۰،۱۲ سالگی خوب میشه.

ولی تشنج مخفیش یکم ازارم میده که باید دارو بخوره و ازمایش بده ولی چه کنیم جز توکل. دنیا زودگذره ایناهم میگذره میره بهش فکر نکن زیاد گلم

خدا هواسش به همه هست

هرزمان یادت بود  بین دعاهات علی منو دعاکن که ۳ تابیماریش زود خوب بشه .ممنون گلم

ان شاالله سلامت و تندرست باشید 

الهی فدای دل مهربونت بشم ...عاشق حضرت زهرام منم دعا میکنم بحق خدا و فاطمه زهرا پسرتون و همه مریضا زو ...

قربونت گلم خیلی لطف داری بهم ممنون ازت 

خیر ببینی ان شاالله😘😘😘

سلام عزیزان پسرمن تو۸ماهگی چندین بار تشنج کرد تا سه سالگی دارو خورد و خداروهزار مرتبه شکر دیگه تکرا ...

عزیزم الهی هزاران بار شکر خوشحال شدم پیامتو خوندم

تشنج مخفی داشت؟ چجوری بود عزیزم تشنجش

عزیزم..... السلام علیک یاحضرت فاطمه س  چشم گلم حتما الهی به حق ۱۴معصوم دلت به زودی شاد شه از ...

چشمتون بی بلا...منم داغ دوبرادر و مادر جوون دیدم دلم شکسته س بجون دخترم همیشه واسه علی عزیزتون دعا میکنم هر بیماری که داره بحق آقاعلی و مادرمون حضرت زهرا بزودی هم دل شما رو هم شاد کنه...بابت همه واقعا ممنونم...ندید خیلی دوستون دارم...مزاحمتون نمیشم...یا علی

قربونت گلم خیلی لطف داری بهم ممنون ازت  خیر ببینی ان شاالله😘😘😘

💋💋💋💋💋💋🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️❤❤❤❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2706