2733
2739
دارو تازه ۳ روزه شروع کردم دکتر میگفت دو هفته طول می کشه تا جواب بده

ان شاالله به دارو جواب میده و دیگه این اتفاق واسش نمی افته

پسر من تا 2 سال دیگه باید دارو بخوره . بعضی بچه ها بیشتر

دختر خواهرشوهرم چند ساله داره میخوره 

باید صبور باشی . توکل به خدا

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله فداش بشم وقتی از خواب بیدار میشه چشماش خیره میشه می ره بالا ثانیه ا یه تو رو خدا واسش دعا کن دا ...

سلام عزیزم.دختر من بر اثر تصادف اینجوری شده.تقریبا از یک سالگی تا ۸ سالگی تشنح داشتع تو خواب و بیداری خیره میشد تشنح .بدون تب.ببرش پیش دکتری که گفتم.من بعد از هفت سال نتیجه گرفتم.

2728
سلام دیگه تشنج نکرد خدا رو شکر پسرتون پسر من دوبار با تب تشنج کرده بهم دیازپام دادن البته باید ببرم ...

پسر من فقط یبار تسنج کرده اونم تب بالا الان 7 سالشه خوب شده

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
پسر من فقط یبار تسنج کرده اونم تب بالا الان 7 سالشه خوب شده

خدا رو شکر ممنون جواب دادین دعا کنین پسر من دیگه تشنج نکنه خیلی غصم میشه 

برای دفعات بعد تبش با چی می اوردین پایین 

.......خدایا شکرت ....
خدا رو شکر ممنون جواب دادین دعا کنین پسر من دیگه تشنج نکنه خیلی غصم میشه  برای دفعات بعد تبش ب ...

والا پسر من بدجور تب میکنه فقط با شیاف پایین میاد .پسر شما هربار تب میکنه تشنج میکنه ؟ روی تب چند درجه تشنج میکنه ؟الان چند سالشه

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
2740
والا پسر من بدجور تب میکنه فقط با شیاف پایین میاد .پسر شما هربار تب میکنه تشنج میکنه ؟ روی تب چند در ...

دوساله یک بار ده ماهگی یبار الان دوسالگی 

تب سی و هشت سی و نه 

یعنی من ساعت پنج شربت استاا دادم ساعت هشت تشنج دست و پا یخ ولی دلش داغ داغ تب سنج دیجیتالی داشتم نمیذاشت تبش اندازه بگیرم شربت استا جواب نمیده منم از دفعات بعد باید دیازپام بدم تا تشنج نکنه با بروفن و شیاف 

شیاف استان میذاشتیم یا دیکلو 

.......خدایا شکرت ....
دوساله یک بار ده ماهگی یبار الان دوسالگی  تب سی و هشت سی و نه  یعنی من ساعت پنج شربت است ...

ببین هربار که مریض میشه سریع دیازپام بده . تب پایین هم تشنج میکنه طبیعی نیست ببر دکتر مغز و اعصاب یه نوار مغز بده علت تشنج پیدا بشه . پسر من تب بالای 40 درجه تشنج کرد

بله فداش بشم وقتی از خواب بیدار میشه چشماش خیره میشه می ره بالا ثانیه ا یه تو رو خدا واسش دعا کن دا ...

عزیزم دخترمنم هرروزبعداینکه ازخواب بیدارمیشداونجوری میشدبش میگن اسپاسم شیرخوارگی

سلام عزیزم.دختر من بر اثر تصادف اینجوری شده.تقریبا از یک سالگی تا ۸ سالگی تشنح داشتع تو خواب و بیدار ...

سلام عزیزم میشه به منم بگی کدوم دکتر بردی؟ اخه پسر منم عین دختر تو هر روز تشنج میکنه و بدون تبه و تو خواب و بیداری هم تکرار میشه😭😭

سلام عزیزم.دختر من بر اثر تصادف اینجوری شده.تقریبا از یک سالگی تا ۸ سالگی تشنح داشتع تو خواب و بیدار ...

سلام

پیش کدوم دکتر بردین که دخترتون مشکلش برطرف شد؟ و کدوم شهر؟

مرسی جوابمو بدین

2706