2737
2739

چرا میخوای این همه اطلاعات ازمون جمع کنی .چه نقشه ای داری ها؟😄😄😄

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
فامیلی همکارم قنبری ..بعد اومد تو شرکت و میخاست بره انبار ..میخاستم بگم اقای قنبری اگه رفتین انبار ق ...

😂

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبار گفتم صبحا باید ی لیوان ......یر گاو محلی بخوری😐داشتم تجویز میکردم برای ی بنده خدایی😬بجای ش ک گفتم😑

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

مسافرت بودیم آش خوردیم بعد شبونه دورهم نشسته بودیم وسط سالن خوابم برد با صدای گ..و..ز خودم پریدم از خواب😰همه درحال انفجار بودنااا اونم خانواده شوهر🙈

امان از دست نخود نپخته 

فکر کنم باحال ترین نبود افتضاح ترین سوتیم بود😭

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2728
واییییییی مردم از خنده بابات چی گفت

بابام اصلا بلند شد رف دسشویی تا بیس دیقه هم بیرون نیومد نگرانش شدیم اصلا یه وضعی😐😑

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

مامور که بر امون گاز کشی کرده بود گفت برو یه دستگیره برام بیار منم رفتم از آشپز خونه یکی از دستگیره هامو آوردم براش، گفت این چیه؟؟؟ گفتم دستگیره☹

گفت دستگیره ی شیر گازو گفتم😐

منو میگی در افق محو شدن همانا و گاز زدن زمین توسط مامور گاز همان😂😂😂

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2738

وای یکبارمهمونی دعوت شدیم پیش یک خونواده رو در واسی دار.بعدموقع خدافظی انقدتعارف تیکه پاره هم کردیم ازاخر شوهرم زبونش نچرخید گفت حتما تشریف بیارید منزل ما قدمتون رو تخمام😂😂😂نترکم صلوات

یباره به شوهرم میخواسیم چایی بخوریم میخواستم بگم بریزم برات گفتم بگوزم برات 😂😂😂😂😂😂

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
مامور که بر امون گاز کشی کرده بود گفت برو یه دستگیره برام بیار منم رفتم از آشپز خونه یکی از دستگیره ...

😂😂😂😂

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

رفتم مغازه شوهر دوستم بعد از چند سال..شوهرش گفت پسرم اینجاست منم شروع کردم با پسره حال و احوال که وای چقدر بزرگ شدی منو میشناسی و اینا پسره هم اینجوری بود😐

بعد یهو یه مرده گفت خانوم این پسره منه 

پسر دوستم پشت سرم وایساده بود میخندید

آب شدم گفتم عههههه اخه شبیهن در صورتیکه هیچ شباهتی هم نداشتن😅

دیگه نرفتم مغازشون😕

من آن دردم که هر جایی پی مرهم نمیگرده
2706