2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر داییم کارش برچسب و پارکت و کاغذ دیواریه ..مجردبودم میز ارایشم یه خورده رنگش رفته بود .مامانم همش تو ذهنش بود ک ب پسر داییم بگه برچسبی چیزی بیاره بزنه بهش..

عید شد و ۶۰نفر مهمون داشتیم .همه ساکت بودن یهو مامانم گفت امیـــــــــــــر عمه اون چیزتو بیار بزن ب چیز نگار 😀😀😀😀😀

امیر سرخ شد گفت چیییییی عمه .مامانم گفت اون چیزتو دیگه😀😀😀بعد از نیم ساعت چیز چیز کردن حرفشو زد .مامانمکلا عادتسه هی میگه چیز 😀😀😀

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2738
فامیلی همکارم قنبری ..بعد اومد تو شرکت و میخاست بره انبار ..میخاستم بگم اقای قنبری اگه رفتین انبار ق ...

وااای منم پاچیدم😂😂😂

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍

اون روزم خونه مادرشوهرم اینا بودم گفتم من یک املتایی درست میکنم کیف کنین یک املتی درست کردم رنگشو نگا میکردی حال میکردی نگو بجای سه قاشق سماق سه قاشق فلفل چیلی قرمز ریخته بودم😁

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍

تو مسیج به شوهرم کاملا خواهر و مادرش رو شسته بودم پهن کرده بودم ایشونم اشتباهی بجای مسیج پایینی بالایی رو فرستاده بود به خواهرش 😡😡ضایع شدم ولی خوب هیچی نگفتن ولی هنوزم بعد7سال یادم میوفته یه کوچولو ناراحت میشم

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

چند روز پیش  مادرشوهرم گفت میخواد پتو هاشو بده خیریه زیر کمده، گفت بیا کمک در بیارم ،منم حوصله نداشتم گفتم کمرم درد می‌کنه پریودم باشه چند روز دیگه، بعد اذان ظهر جلوش نماز خوندم😐😁

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕
2706