2703
2553

گفتم ناهار کسلت داشتیم دستتون درد نکنه سیریم😣

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فامیلی همکارم قنبری ..بعد اومد تو شرکت و میخاست بره انبار ..میخاستم بگم اقای قنبری اگه رفتین انبار قندباخودتون بیارید..

گفتم اقای عنبری رفتید قنبار باخودتون عن بیارید😀😀😀😀تا یکسال هرکی تو شرکت قند میدید میپاچید😀

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2714

خوابم میاد😴😴😴😴😴

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

پودر موبرهارو زیرلباسم قایم کرده بودم.بعداومدم مثلا ازجلوبرادرشوهروپدرشوهرردشدم یکدفعه پلاستیکش نمدونم چیشد بازشدریخت وسط اتاق منم سرخ شده بودم.لامصب شب جمعه هم بودچه فکرا که نکردن.آبروم رفت.

هاااااا😂😂😂😂😂😂کسلت همون کتلت خودمون دیگه😂😂🤣🤣

اره خاهر😁😣

خدایاشکرت که هر روز سه اتفاق عالی برام میفته😍😍خدایاشکرت که لیزر کردم😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت دندونامو خوشگل کردم😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت ک ب لطف خودت سه جفت کفش گرون باسه جفت کیف ستش که مارک و گرون هستن خریدم😍😍خدایاشکرت که میکرونید لینگ انجام دادم😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت یک شغل عالی که عاشقشم پیدا کردم با درآمد عالی😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت ماشین خریدم و گواهینامه گرفتم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خدایاشکرت که به لطف خودت خونه خریدم عااالی😍😍

سوتی ندادم ولی با نامزدم که رفتیم مشهد تو هتل موقع خواب یهو یکی ازم دررفت، یهو بیدار شدم فهمیدم نامزدم بیدار بوده ولی به روش نیاورده😣😣

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
جلو بابام خواستم بگم گردنم درد میکنه با عرض پوزش گفتم کردنم درد میکنه😐😐

واییییییی مردم از خنده بابات چی گفت

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
2706