2737
2739
عنوان

درد دل خواهرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 50 پست

چندماه پیش شوهرم بهش گفت ما نورمون کمه و جامون تنگه یا بیا سهم مارو بخر یا سهمت رو بفروش این خونه به درد دو نفر نمیخوره باید یه نفر بشینه 

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    

گفت من پول ندارم شما سهم منو قیمت کنید و بردارید ما هزار بار بهش گفتیم نه و تو بیا بخر حتی گفتیم بیا کل خونه رو بفروشیم سهم مارو بده ما یکم پس انداز نداریم یه خونه نقلی بخریم گفت نه میفروشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قهر کرده و بحث کرده و میگه نمیفروشم 

ماشینمونم صفر بود ردش کردیم حالا ما موندیم بی وسیله با پولی که نمبدونم چی میشه و باید چیکار کرد

انقدر این هفته ناراحتم و گریه و دعوا با شوهرم که کاش خونه شریکی نخریده بودیم کاش حداقل رفته بودیم بالا ولی چه فایده

2731
عزیزم بنظر من به شوهرتون بگو فعلا تا داداشش مجرده، شما برید بالا زندگی کنید. وقتی اون ازدواج کرد جا ...

گلم ما پایین کلی هزینه کردیم پایین الان خیلی قشنگ تره تا بالا ولی نورش کمه 

شما باید یه زمین میخریدین و از وسط نصف میکردین و میساختین الانم غصه این چیزارو نخور بینتون قرار بزار ...

من آنقدر کابینت و پارکت و...رو دوس دارم بعدم با شوهرم کلی برا پایین زحمت کشیدیم حالا بدیم به اونا ؟؟؟اونم صریح گفت من پول نمیدم برا چیزای اضافی و کلی تیکه به من انداخت که داری پول حروم میکنی مثلا برا کاغذ دیواری و...

نکن اینکارا تا اون مجرده بفروشین سوا شین . خداراشکر میتونین خودتون یه اپارتمان کوچیک بگیرین.راهی که ...

گلم الان رفتیم همه خونه ها خیلی قیمتش بالاس بعدم مشکلمون آینه که کلی هزینه کردیم برا این طبقه حالا حیفه بفروشیم نمبدونم کلا موندیم آره قبول داریم اشتباه کردیم و بزرگترینش رفتن پایین بود اونم فقط و فقط بخاطر دل شوهرم من قبول کردم وگرنه بالا بودیم حالا حالاها میموندیم اون الان طبقه خوبه رو برداشته و اول گفت میفروشم حالا زده زیر حرفش 

2738
عجبااا چرا نمیخواد بفروشه اون که مجرده خونه بزرگ بدردش نمیخوره🤔

چی بگم از حسادت مثلا رفته یه خونه دیده نصف این خونه پولشه بعد هی اومده میگه نه من اینجا رو بفروشم برم اونو بخرم

آخه یکی نیس بهش بگه خوب تو که دو برابر ما درآمد داری پول جمع کن یه خونه بهتر بخر چرا رفتی یه خونه ارزونتر 

این عکس اشپزخونمونه مثلا 

هنوز کامل نبود اینجا خونمون البته

بعد الان بااین گرونی ما عمرا دیگه بتونیم این تعمیرات رو بکنیم 

اینهمه هم هزینه کردیم حالا گفتیم حداقل بالا رو بخریم تا چندسال استفاده کنیم از کل خونه

دعا کنید خدا کمک کنه حداقل با پول ماشین و ...جور بشه یه زمین بخریم تا یکی دو سال دیگه شروع کنیم به ساختن چون أین خونه شریکی به کار ما نمیاد 

حداقل اگه رفته بودیم بالا که غصه ی من کمتر بود حداقل چندسال توش زندگی میکردیم اون طبقه خوبه رو برداشته حالاهم نمیفروشه