2733
2739
عنوان

درد دل خواهرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 50 پست

بعد شوهرم بخاطر احترام و رودربایسی با برادرش گفت ما چون دو دنگ داریم میریم پایین که نورش کمتره و بالاخره کابینت و شیکی هم نسبت به بالا کمتر بود 

یه جورایی زیرزمین حساب میشه من هیچوقت جلو شوهرم نگفتم ولی اینجا میگم بالاخره ۶تا پله زیرزمینه 

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    

منم از اول پایین رو دوست نداشتم ولی بخاطر دل شوهرم قبول کردم و هم اینکه میدیدم بخاطر ملاحظه برادرش میگه زورم میآورد ولی خب شوهرم گفت قول میدم پایین رو برات کلی تغییر بدم به سلیقه خودت هر جور که بخواهی که به دلت باشه خدایی هم سر حرفش موند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اونطرف برادرشوهر م خدمت سربازی نرفته بود و حسابی لنگ کارت پایان خدمت بود چون گواهینامه رانندگی نداشت نمیتونست رانندگی کنه بااینکه چندین سال بود ماشین داشت و از طرف کارش هم چندین بار برده بودن سفر خارج و اون پاسپورت نداشت و...خلاصه خیلی گیر کارت بود 

2728

به چندین نفر هم رو زد ولی کسی پول براش جور نکرد ما اومدیم یکم پول جور کردیم و بهش دادیم برا سربازی و بقیه پول هم دادیم به اندازه یه دنگ از خونه و یه دنگ خریدیم و شدیم مساوی ولی ....

2740

بعد بخاطر اینکه به دل من باشه ما کلی خرج پایین کردیم و برادر شوهرم قاعدتا باید سهمش رو میداد چون بالاخره تعمیرات ما باعث بهتر شدن خونه میشد ولی بعد از اینکه هر بار اومد فقط کلی غر زد و تیکه پروند به من که داری خرج الکی میکنی و خونه خیلی هم خوبه و....فقط خرج کابینت داد و ما خودمون نزدیک ۴۰میلیون دیگه پارسال خرج پارکت و کاغذ دیواری کردیم و..

نکن اینکارا تا اون مجرده بفروشین سوا شین . خداراشکر میتونین خودتون یه اپارتمان کوچیک بگیرین.راهی که شما رفتین دختر خاله من ۱۲ سال پیش رفت و سخت پشیمونه الان میخاد بفروشه برادر شوهره میگه نه کلی مکافات

2706