2737
2739
عنوان

درد دل خواهرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 50 پست
عزیزم خونتون شیکه نورشم خوبه زیاد غصه نخور ایشالا راضی میشه بفروشه

توروخدا دعاکنید خدا به دلش بندازه چون اونکه مجرده فعلا حداقل تا یکی دوسال دیگه نمیاد توش بشینه بعدم میتونه بخره بهترش رو

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    
توروخدا دعاکنید خدا به دلش بندازه چون اونکه مجرده فعلا حداقل تا یکی دوسال دیگه نمیاد توش بشینه بعدم ...

ایشالا عزیزم توکلت به خدا باشه نشدم پولتون رو یه جا بزارید که سوده داشته باشه بالاخره که راضی میشه میخرینش😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا عزیزم توکلت به خدا باشه نشدم پولتون رو یه جا بزارید که سوده داشته باشه بالاخره که راضی میشه م ...

ممنون دوست گلم 

ممنون که موندی و به حرفام گوش کردی 

یادت نره دعا کنی من انقدر فکرم مشغوله اصلا اعصابم بهم ریخته از بس فکر کردم بهش 

برام دعا کنید 

ممنون دوست گلم  ممنون که موندی و به حرفام گوش کردی  یادت نره دعا کنی من انقدر فکرم مشغول ...

نه عزیزم چه حرفیه بالاخره اینجا میایم هدفمون بهتر کردن حال خودمونو دیگرانه حتما طر نماز دعا میکنم واست ایشالا حل میشه 😊

2731
نکن اینکارا تا اون مجرده بفروشین سوا شین . خداراشکر میتونین خودتون یه اپارتمان کوچیک بگیرین.راهی که ...

گول اصرار مادرشوهرم و دلسوزی شوهرم رو خوردیم از بس گفتن این هنر خونه خریدن نداره حالا که شما پا پیش گذاشتید بذارید اونم به بهانه شما خونه بخره ولی همه شون یادشون رفته متاسفانه و اینطوری دارن دستمزد شوهرم رو میدن 

کلا شوهرم خیلی هواشونو داره ولی اونا برعکس و شوهرم هم براش درس عبرت نمیشه