2733
2734
من ازدواجم سنتی بود تا حالا حتی ندیده بودمش شوهرمو  وقتی اومدن خاستگاری بابام گفت قبل از عقد ۶ ...

بابات عاقله، خوشبحالت

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنتی مدرن خیلی خوبه طبق تجربم میگم.نه دوستی قبل از ازدواج و نه عقد یه ماهه و یه جلسه صحبت تموم کردن ...

چطوری یعنی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
تنها لطفی ک در حقم کرد همین بود 

خخخخخخخ

بزذگترین لطفه....

2728
تو قانونم کلی همچیو در نظر میگیرن واسه جزء تبصره میارن

بله ولی یه نگاهی ب رضایت ها مینداختین متوجه میشدین فعلا ازدواجایی ک اشنایی و شناخت قبلی داشتن امارشون بهتره و ب قول شما کل محسوب میشن

من نزدیک ۵ ساله متاهل هستم،سنتی ازدواج کردم و روز به روز عاشقتر میشم.بستگی به دید طرف داره من فقط و فقط ویژگیهای مثبت شوهرم رو تو ذهنم گنده ش میکنم.

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
چطوری یعنی

برای مثال.دانشگاه هستی یا سرکار.و مردی شمارو میبینه خوشش میاد از طریق خانوادش اقدام میکنه به خواستگاری.(حضور خانواده ها خیلی مهمه) اگر تا جلسه سوم به تفاهم رسیدین.بازم زیر نظر خانواده ها تا چندماه رفت و امد میکمید حتی با خانواده ها مسافرتم میرید.شاید 6ماه طول بکشه.

دیگه اینجوری دوران عقد نمیشه دوران شناخت که تا قبل عروسی ادم نتونه تحمل کنه طلاق بگیره.

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)
چرا دعوا دارین کلّه ی صبح  باشه سنتی نبوده 😁

اره سنتی نبوده اگه سنتی بود باید با اسب عروس رو می اوردن🤔😀

حسین اقا هستم🙌                                           سوال درباره برنامه نویسی  داشتید در خدمتم میتونید از طریق ایدی تلگرا م مطرح کنیدfallah8766
2740
بخاطر بی پولی  دلیل عمده ناراحتی ها

اکثرا اما بنظرم بخاطر اخلاقای تند مرداست، بعدم اینکه آموزش کم دیدن درمورد ازدواج، ندیدن خیلیا

من نزدیک ۵ ساله متاهل هستم،سنتی ازدواج کردم و روز به روز عاشقتر میشم.بستگی به دید طرف داره من ...

افریننننن

چون معیارهای انتخابشون غلطه و از اون مهم تر اینکه اگه ازشون بپرسی چی شد که خواستی ازدواج کنی، هیچکدوم دلیل درستی واسه ازدواجشون ندارن، فقط ازدواج کردن که ازدواج کرده باشن، که سنشون بالا نره، برای فرار از شرایط بد خانه پدری، چون بقیه ازدواج کردن....

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
افریننننن

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
چون دیشب اینقدر مواد شام رو دیر اورد که به مهمونا برنج دم نکشیده دادیم😐 هی میگفت میام الان. ولی بعد ...

وسط هفته سعي كن مهمون دعوت نكني يا به خانواده ات بگو آخر هفته خيلي بهتره مهموني

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

چون مسئوليت كارشونو به عهده نميگيرن وقتي يه انتخاب مردي بايد پاي انتخابت سازگاري كني تلاش كني 

مثل كسي كه انتخاب ميكنه بره دانشگاه اما ميره. انشگاه هي ناله ميزنه كه سخته و نميرسم بخونم و نميتونمو اينا

آدم بايد مسئوليت پذير باشه دانش و آگاهيشو زياد كنه ازدواج مثل گلدونيه كه بايد هر لحظه بهش رسيدگي كرد چيزي بهش اصافه كرد چيزايي رو خذف كرد

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2706