2410
2553
بله ولی یه نگاهی ب رضایت ها مینداختین متوجه میشدین فعلا ازدواجایی ک اشنایی و شناخت قبلی داشتن امارشو ...

من نظرموگفتم.شماهم نظرتو گفتی.نظرم طبق تجربمه و قبولش دارم.خانواده برای من خیلی مهمه.

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چون مسئوليت كارشونو به عهده نميگيرن وقتي يه انتخاب مردي بايد پاي انتخابت سازگاري كني تلاش كني  ...

مرسی گل گفتی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
فرقی نداره، شوهر که بخواد اعصاب خرد کنه در تمام ساعات هفته میتونه😑

شما خودت هم شاغل باشي دوست داري مياي خونه از شلوغي بكني بياي استراحت كني نه كه مهمون ببيني 

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
شما خودت هم شاغل باشي دوست داري مياي خونه از شلوغي بكني بياي استراحت كني نه كه مهمون ببيني 

مهمونای خودش بودن😂😂😂 خودش یه سری دوستاشو دعوت کرده بود واسه شام😐 بعد هی کارش طول کشید یه اسمس نداد که من دیر میام خودت یه فکری برای غذا بردار. فکر میکردم داره میاد😒

مهمونای خودش بودن😂😂😂 خودش یه سری دوستاشو دعوت کرده بود واسه شام😐 بعد هی کارش طول کشید یه اسمس ند ...

الهي پيش مياد عزيزم حق داري😘

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2714