1472
1411

خب عزیزم دیگ باید بری دکتر 

اصفهانیا خسیسن .رشتیا بی غیرتن .شیرازیا تنبلن یاد گرفتین فقط برچسب بزنین به همدیگه خببببببببب حالا بگو ببینم خود تو چی هستی؟که به خودت اجازه میدی به یه شهر با اون همه آدم یه نسبت بد بدی ؟میتونی اون دنیا جواب تک تک آدمای اون شهری که بهشون صفت های جورواجور میدی رو بدی؟؟اصلا مگه همه شهرا بد نیستن؟خب تویی که اهل شهری هستی که همه صفت های خوب مال توئه جوری رفتار کن بقیه شرمندت بشن بتونی بگی مثل من باشین یکاری کن لااقل حالا که بقیه شهرا رو میکوبونی آبروی شهر خودتو نبری ☺☺

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473

دکتر رفتی؟

ببین من چون یبوستهای مکرر و شدید داشتم یا زخم میشدم یا هموروییدم میزد بالا. ولی یمدت روغن زیتون میزدم به مقعدم. و هر روز صبح ناشتا یک یا دو قاشق روغن زیتون میخوردم. و تا نیم ساعت چیزی نمیخوردم. الان هم هر روز ناشتا یه قاشق خاکشیر رو میشورم میریزم تو لیوان آب ولرم یکمی گلاب میریزم هر روز صبح میخورم. مشکلم کاملا برطرف شده. شما هم این کار رو بکن. چون در اول باید یبوستتو برطرف کنی. 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
8
اره عزیز دکتر رفتم داروهاش بهم اثرنکرده دردم شدیده 

یه چند روز این کاری رو که گفتم انجام بده اگه دیدی جواب نگرفتی باز برو دکتر ممکنه نیاز به تغییر دارو و یا عمل داشنه باشی

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
1476
عزیرم اون خانوم میگفت دو نفر با شقاق مزمن از اطرافیانشون خوب خوب شدن من امروز میخواستم بگیرم فراموش ...

اینجا مجازیه میگفتن روغن الاغ هم خوبه اما خوب نشدیم هیچ الاغ ترهم شدیم

اینجا مجازیه میگفتن روغن الاغ هم خوبه اما خوب نشدیم هیچ الاغ ترهم شدیم

🤣🤣🤣🤣🤣خداییش من امروز جلو عطاری یادم بود ولی خجالت کشیدم اومدم بیرون الکی نوشتم فراموشم شد

ترسیدم بزنن زیر خنده...چه کنیم تیریست در تاریکی منو ذله کرده این مرض

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی
1457