2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چجوریه اصلا؟؟؟

اینکه هر چی رو میخوای رو با فکر کردن بهش جذب میکنی

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
2740

من معجزه دیدم ازش ازدواجم پول ماشین حتی یه سری مشکلات خلاصه خیلی جذب داشتم این قانون و قدرت رو دست کم نگیرید

خدا جونم ببخشیداااا ولی زودتر نی نی مو بده لطفا🙏🏻چون باباش دوست نداره شبا بیرون از خونه باشه😔

میشه اونایی که جذب بلدن توهمین تاپیک راهنمایی کنن مثلا چکارکردین ؟چندوقت شدتانتیجه گرفتین؟؟اصولش چجوریه کلا همه چیزش ،من بلدنیستم خیلی شنیدم

چ فایده بالای خط فقر باشی و پایین خط فهم �....😕  
اینکه هر چی رو میخوای رو با فکر کردن بهش جذب میکنی

فقط فکر کردن؟؟

اخه نمیشه؟؟

بارها این کار رو کردم برای خیلی چیزا ولی نشده

همه دنیا یه طرف، عشقِ زندگیم یه طرف😍😍

این تاپیک راجبه قانون جذبِ، خیلی خوبه

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=694147&slug=قانون-جذب-و-شکر-گزاری-و-رسیدن-به-آرزوها-خدای-بی-نهایت-مهربانی-در-کنارت&postId=78345655

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
فقط فکر کردن؟؟ اخه نمیشه؟؟ بارها این کار رو کردم برای خیلی چیزا ولی نشده

همین ک میگین نمیشه باعث میشه ک واقعا نشه

2706