2737
2734

سلام دوستای گلم مدت مدیدی نبودم نمیدونم از قدیمی ها کسی میاد اصلا؟چند تا تاپیک باز کردم همه جدید بودن یادش بخیر چه شب و روزایی داشتیم تو این سایت

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بگید چطور بود به نظرتون؟ بدموقعم تاپیک زدم همه دنبال پربازدید هان خخخ

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
2731
2740
دیدم خوش ساخت بود، ولی زیاد دوستش نداشتم

چرا؟بگو

کلا این تاپیک ها دیگه طرفدار نداره نی نی سایتمون از دست رفته خیلی وقته :-(

سلام صهباجوووونم دلم برات تنگ شده  کاش مثل قبلابود ومیومدی💗

سلام عزیزمی دخترای گلت رو ببوس منم دلم خیلیییی تنگ شده واسه دورهمی هامون

2706