1177
44
عنوان

کاربران عزیز

1730 بازدید | 136 پست

سلام

یعنی هر مطلبی تو کانال ها یا اینستا دیدین رو باید این راجع بهش تاپیک بزنین؟

بدون این که فکر کنین بی محتواست یا زشت و دور از ادب برای منتشر کردن در جاهای عمومی؟

محیط اینجا اگر الان امن بوده به خاطر رعایت کردن خود شماها بوده ولی اگر رعایت نکنین ما نمی تونیم کاری کنیم

خواهش میکنم با ما همکاری کنین هر مطلب سخیفی رو تاپیک نزنین براش واقعا زشته و پای مزاحم ها رو به سایت باز میکنه  

بعد دسترسیتون قطع میشه میگین الکی ما رو میبندن اگر کمی فکر کنین می بینین ما حق داریم دسترسیتون رو ببندیم چون هر مطلبی که رو میبینین حتی نامناسب فوری تاپیک میزنین و همه هم اونجا پست میذارن و میخندن و شوخی های بد میکنن غافل از این که همین شوخی ها امنیتتون رو به خطر میندازه

خواهش میکنم تو این تاپیک ها شرکت نکنین و زود گزارش بزنین 

از شوخی و خنده تو تاپیک های زشت و بی ادبی خودداری کنید اگر دوست دارین محیط اینجا همینطور خوب بمونه  

سلام نی نی یار جان

چرا همه ی تاپیک های رفع مشکلات کاربری قفله؟

از صدای گذر آب چنان می فهمم         تندتر از آب روان عمر گران می گذرد                                             زندگی را نفسی ست ارزش غم خوردن نیست    آنقدر سیر بخند تا که ندانی غم چیست  

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
1189

آخه وقتیم به استارتر تذکر میدیم میشیم شیرین عسل 🙁🙁🙁

هرکی امضامو دید برای حل مشکلم و خوب شدن حالم دعا کنه در حقم ممنون میشم ایشالا ک خدا ب هرکی برام دعا میکنه خیر دنیا و اخرت نصیبش کنه 🤗🤗

به روی دیدگان😂

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍۲۷ اسفند خداروبی نهایت شکر که سالمی نی نی خوشگلم خیلی نگران دوتا کیست داخل مغزت بودم خداروشکر جذب شد😍بهترین پسردنیا آیهان جونم عیدت مبارک فسقل مامان😘
1167
1178