2737
2739
عنوان

جغدای سایت بیایین دورهم جمع شیم 😊غیبت

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 126 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نامزدم هنو عقد نکردیم مثلا اشنایی قبل ازدواجه اشنامونه دوست قدیمی خانوادگی دوست قدیمی شوه ...

اااای وااای 

نه توروخدا فراموش کن گذشته ها گذشته 

من ضربه فکر کردن به گذشته نامزمو خوردم 

انقدددددد طولش میدم که اخرش میکشه به بحث و دعوا 

حیفه گذشته هرچی بوده تموم شده

چ خوب کاش منم زن داداش میداشتم بعد باهاش صمیمی میشدم میرفتم خونش😍😍حس خوبیه

داداش نداری؟

من دوتا دارم ولی ازشون دورم خیلی😢😢

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728
 بیام من از جاری هام بگم تا که سه روز طول میشکه ،مادرشوهرم که دیگ نگو ،فقط خدا بهم رحم کرده خوا ...

واقعا؟!!

قبلا باهم خوب بودیم عروسش شدی بد شده ؟

هوای تورو بیشتز از جاریات داره؟!

یادم تورو فراموش..
خانما من باردارم ولی بعضی شبا اصلا خوابم نمیبره چیکار کنم همش فکر و خیال دارم و استرس و اخلاق گند شو ...

سعی کن استرس نداشته باشی و هر فکر بدی رو دور بریز روی نی نی تاثیر بد میزاره به خودت بگو چندماه میخوام مثل گونی سیب زمینی بیخیال باشم تا بچه بدنیا بیاد

دخترم تمام زندگیمه🙆
ممنونم عزیزم انشالله....  چون باردارم هستم خیلی بیشتر غصه میخورم...  بعضیاوقتامیگم کاش ب ...

عزیزم درسته مستقل شدن خیلی عالیه  ولی اینقد منفی فکر نکن سعی کن این سه چار ماهم لذت ببری از اینجا بودنت میدونم حرفم بعیده   😚😚😚برای مستقل شدنت صلوات میفرستم 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2740
ای جااان چه خوبی چرا نشه من خواهر شوهر ندارم یه جاری دارم ک البته جاری ایندست 😂 خیلییی ماه و ...

همه که بدنیستن،بستگی به رفتارخودمونم داره

من کلا خواهرمهربونیم اینو خودم نمیگم خانوادم میگن فقط ازخانوادم دورم یوقتایی مثل امشب دلم میپوکه ازدلتنگی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
من نامزدم هنو عقد نکردیم مثلا اشنایی قبل ازدواجه اشنامونه دوست قدیمی خانوادگی دوست قدیمی شوه ...

گذشته نامزدت ب تو اصلا ربطی نداره گذسته هیچکس ب کسی ربطی نداره وقتی تورو انتخاب کرد یعنی تموم شد اون دوران تو نباید دلخور اون دوران بشی تو باید ایندشو بسازی ن خودتو ب گذشتش قاطی کنی زندگیتو برای خودت هم نامزدمت رو تلخ نکن 

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
عزیزم درسته مستقل شدن خیلی عالیه  ولی اینقد منفی فکر نکن سعی کن این سه چار ماهم لذت ببری از این ...

ممنونم عزیزم ... لذت که نمیتونم ببرم همش استرسه ولی باید تحمل کنم دیگه...  به امیدکه میرم و راحت میشم دلمو خوش میکنم... 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
واقعا؟!! قبلا باهم خوب بودیم عروسش شدی بد شده ؟ هوای تورو بیشتز از جاریات داره؟!

نه بابا اینقدر که اون سه جاریم دوست  داره که نگو همه کاری برا اونا انجام میده اما همیشه با من دعوا داره ،نه با خودم حتی با پسرمم خوب نیست فقط میخواد شوهرم تنها بره پیششون،اصلا انگار من جز اون خانواده نیستم فقط وقتایی که دلش دعوا میخواد میاد سمت من 

وقتی خاله ام بود که خوب بودیم اما از وقتی که پسرش امد خواستگاریم اینجوری شده سایه ام با تیر میزنه

😆😆😆😆ایلانا😒 خواهرشوهرهستم ولی این عاقاامینمون کوچیکس هنوزازدواج نکرده خدابخیرکنه😃😃

خب پس خدا بخیر گذروند

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
خوشبختم😆😆😆باعاقاامین کات کردم قهرم😆😆 بابرادرم کات میکنن دیگه؟😃

خخخخخ نه برادر جیگره مگه میشه کات کرد تازه اونم مدل عاقا امیناشون .😍😍😍😍 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2706