2726
عنوان

جغدای سایت بیایین دورهم جمع شیم 😊غیبت

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 126 پست
ن فامیلیم😊ربطی به نومزد نداره

حالا بذار دوسه سال بعد عروسی بیا این تاپیک ببینم نظرت چیه.😆😂

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فعلا نامزدی بذار برید زیر یه سقف شخصیت واقعی خودشون نشون میدن خانواده شوهر البته خدا کنه خوب باشن مث ...

نه خوبن خونوادشون اصلا اون جور نیست که دو رو باشن

جُز دِل من جآی دگر بر تو حرام اَست...🧐❤

نامزد من  ینی دوست پسر من  به خاطر من با خانوادش قهر کرده رفته خونه ی خواهر و دامادشون خوابیده امشب  جالبه به مادرم گفتم بیاد خونه ی ما بخوابه قبول نکرد☹اینم درد دل من

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
نه مادرشوهر دارم نه جاری...دوتا خواهرشوهر ناتنی دارم ی بار بیشتر ندیدمشون😎

خدا یکیو زیاد دوس داشته باشه اینجوری میزاره تو کاسش 😁

خواهر شوعر هم‌نداری

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
اعصابم خورده از دست خواهر و برادرای کینه ای از دست فامیل قشنگ همسرم شوهر عمش فوت کرده خواهرش نیومده ...

هه من مادربزرگ شوهرم فوت شد بجز پدرش هیچکدوم نرفتن حتی مامانش هم نرفت نه ختم نه چهلم 😨 من هنوز تو شوک کارشونم 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
نامزد من  ینی دوست پسر من  به خاطر من با خانوادش قهر کرده رفته خونه ی خواهر و دامادشون خوا ...

😆چ توقعی دوس پسر بیاد خونه شما بخوابه 😐

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده
هه من مادربزرگ شوهرم فوت شد بجز پدرش هیچکدوم نرفتن حتی مامانش هم نرفت نه ختم نه چهلم 😨 من هنوز تو ش ...

اصلا تو شوکم انقدرم خدا بیامرز مهربون و با شخصیت بود واقعا ناراحتشم 😔😔😳

افرین به مامانت  روش باز میشه پرو میشه

ایشون یه چیزی به مظلوم بدهکاره عزیزم میرفت تو یه اتاق خالی میخوابید صبح بلند میشد میرفت سرکار  مامانم واقعا بی احساسه

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2706