2752
2734

دكترم به من گفت روز دوم دوش بگير روز سوم پانسمانت رو باز كن روز دهمم برم بهيه رو بكشم، الان باز كردم پانسمان روولى زخمش حالت تازه اس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😐 روز دوم دوش بگیری؟ مگه تازه نیست؟ عفونت میکنه که.... همه نوع بخیه رو میگن بعد از ده روز آب بخوره، نه روز دوم! شما فقط موهاتو بشور و طوری که شکمت خیس نشه با کاسه اب بریز بدنتو... 

بخیه من کشیدنی بود، روزی که از بیمارستان مرخص شدم دوش گرفتم خیلی کوتاه و فوری

و پانسمانمو برداشتم تا آب بهش برسه، بعدم با سشوار خشک کردم و هرروز حموم کردم بعدش روز دوازدهم هم بخیه رو کشید دکترم

بخیه من کشیدنی بود، روزی که از بیمارستان مرخص شدم دوش گرفتم خیلی کوتاه و فوری و پانسمانمو برداشتم ت ...

درد نداشتى؟ من داره جونم بالا مياد چنان دردى دارم كه همه اشكشون درومده خيلى اوضام افتضاحه

درد نداشتى؟ من داره جونم بالا مياد چنان دردى دارم كه همه اشكشون درومده خيلى اوضام افتضاحه

منم شدید درد داشتم هر ۸ ساعت شیاف استفاده میکردم و مسکن میخوردم

اصلا نزدیک شیاف بعدی که میشد حالم دگرگون میشد

اما میگذره این درد، غصه نخور

شیاف و مسکن مصرف کن حبوبات نخور نفغ میاره سوپ بخور چسب باز کن زودتر خوب میشه با چسب دیر خوب میشه منم همون روز دوم ور داشتم دوش سریع گرفتم فقط دستکاریش نکن کیسه نکش رو بغیه هات زیا د تو حموم نباش ایستاده دوش بگیر 

psychometrist.ir  (تست های شخصیت و روانشناسی و پرسشنامه  ) 

من امروز که عمل کردم فرداش پانسمانو باز کردم و دوش گرفتم شامپو بچه زدمو و با سشوار خشک کردم .زودم خوب شدم روزی یک بار دوش می گرفتم . رو جای عمل چیزیم استفاده نکردم .دکترم رو خشک کردن تاکید داشت

می شه دعا کنین 

من هر روز پانسمان رو عوض میکردم تا روز چهارم که رفتم حموم و بعدش با سشوار زخم رو خشک کردم و دیگه پانسمان نزدم روز یازدهم هم رو تخت دراز کشیدم و خودم تنهایی بخیه هامو از شکمم کشیدم بیرون خیلی راحت😎😏

سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!