1147
648
عنوان

آش دوغ

173 بازدید | 37 پست

خانما سبزی آش دوغ همون سبزی که برای آش رشته استفاده میشه؟؟؟؟

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️

فکر کنم بله

ولی در حجم خیلی کم

آش دوغ خیلی کمه سبزیش

بعضا هم نداره انگاری

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1156

اااا میگین نه

من یه مدل سبزی آش بیشتر نمیخرم

فقط میرم میگم آقا سبزی آش بدین

بعد با همون هر آشی بخوام درست میکنم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
1125

سیر سبز تره جعفری گیشنیز وشوید

دوغ وکمی ماست

سیر

نخود

برنج

تخم مرغ

یه قاشق ارد

این اش دوغ اردبیله من که عاشقشم😍😍😍

تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍وزن اولیه۹۰..وزن فعلی۷۴...وزن هدف۶۳...ممنون از اعضای گروه بامداد خمار والهه جون😍

تره گشنیز و شوید .سیر تازه هم میتونی ساقه هاشو خورد کنی

اگه بخوای سبزی پلو هم میتونی استفاده کنی

شجاع باش!حتی اگر نیستی تظاهر به شجاع بودن کن.چون هیچکس فرق این دو را نمیفهمد.مخصوصا که طرف مقابلت گاو هم باشد!
1103

جعفری و اسفناج و بقیه سبزیارو نریزی توش.مزه قرمه سبزی بگیره...فقط همون سه تاس که گفتم

شجاع باش!حتی اگر نیستی تظاهر به شجاع بودن کن.چون هیچکس فرق این دو را نمیفهمد.مخصوصا که طرف مقابلت گاو هم باشد!

یه کم پیاز طلایی شده با سیر ریز شده با پودر آویشن گرم تو روغن تفت میدیم اما پودر آویشن آخرین مرحله می ریزیم بعدش وقتی آش دوغ آماده شده موقع برداشتن می ریزم توش و هم میزنیم یا جداگانه می ریزم روش و با یه کم کشک تزیین میکنیم محشر میشه الانم دلم کشید   

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
1170