2752
2734
عنوان

بچه ها شما راضین برادرتون بره یه زنی که زدواج کرده بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 63 پست

ب من ربطی نداره ک بزارم یا نزارم اگه داداشم خوشش بیاد دوسش داشته باشه منم استقبال میکنم شوهر داشته جدا شده ایدز ک نداره نگران داداشم باشم...

خدا جونم مواظب پسرم باش زیرا که تو بهترین حافظ و نگهدارنده هستی...آمین
اینکه پسر بره زن شکست خورده بگیره من جدیدا به وفور میبینم

شکست خورده؟ 

الان دیگه خیلیا قبل از ازدواجشون رابطه به هم خورده داشتن  حالا این طفلک رابطش رسمی و اخلاقی بوده فقط

اگه مردی بیا ایران ،زن باش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

با اینکه ادمی که یکبار ازدواج کرده و همسرش فوت کرده یا جدا شده  با ادمی که تا حالا ازدواج نکرده ازدواج کنه موافق  نیستم در کل به هزارتا دلیل.بهتره هرکدوم با کسی مثل خودشون ازدواج کنن تا بیشتر درک کنن همو .

بچه نداره ، دختره گفته تفاهم نداشتیم تحقیق کردیم همه پشتتشون خوب گفتن ، داداشم خیلی دوسش داره ، فامیلهای ما خیلی فضولن میترسم بعدا زندگیشون خراب نکن 

اگر پادشاه بودم ❤صدای خنده پسرم را❤سرود ملی میکردم 😙

الان همه ميان درس اخلاق ميدن كه اشكالي نداره و..

ولي واسه خودشون پيش بياد نميزارن همچين اتفاقي بيفته

منم خوشم نمياد 

ولي اگه داداشت خيلي دوسش داره و تصميمش جديه خوبه خوب تحقيق كنيد و دليل طلاقشو بفهميد البته اگه بچه نداره

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
بچه نداره ، دختره گفته تفاهم نداشتیم تحقیق کردیم همه پشتتشون خوب گفتن ، داداشم خیلی دوسش داره ، فامی ...

شما تجازه ندین فامیل هیچ کاری نمیتونن کنن

زبونم لال خودت رو  بزار جای اون  خانوم

از  طرفی داداشت و احساساتش مهم تره یا حرف فامیلتون؟؟؟؟

بچه هم داشت  به نظرم  فرقی نداشت مهم علاقه برادرته

خدایا کمکم کن

خب بهتر بود به فامیل نمیگفتید که قبلا ازدواج کرده تا هرکسی یه چیزی نگه .

من خواهرشوهرم ۷سال ازدواج کرده بود . بعد یه پسر اومد گرفتش و اونا هم به فامیلشون نگفتن . 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...