2733
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته از حکمت خدا اما

| مشاهده متن کامل بحث + 57978 بازدید | 82 پست
منم هرچی دورش میپلکم هرچی قربونش میرم  ذره ای محلم نمیده  خو تقصیر ما زنا چیه ک خدا دلش ...

ناراحت نشیا ولی مقصر خودتی ک دنبال تایید شوهرتی 

الان کسی بخواد طلبکار باشه شمایی چون جنسیت با مرده 

خوشش نمیاد به درک والا 

من قلبم درد گرفت برا دخترت میدونی چقدر خوبه همدم خودتو خواهرش میشه ؟

ناشکریه بخدا بسر باشه دور از جونش سالم نباشه خوبه دختر هم نعمته خیلیا هستن ارزو دارن باردار بشن بچه ...

با ذوق و شوق سوار ماشین شدم بش گفتم دخمله خیلی نازه ببین عکسشو دکتر گفته دمااغش خیلی خوش فرمه کله اش خیلی گرد و نازه ببین . 

صاف برگشت گفت بدرد خودت میخوره 

این حرفا چین تعریف میکنی با ذوق ؟

چی میگی تو 

همین باعث شد خیلی بشکنم الانم زیر پتو دارم اشک میریزم خوشحال نیستم حتی اگه اسمش ناشکریه دست خودم نیس

دل مرنجان،که ز هر دل به خدا راهی هست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا ک میدونه فقط یه جنسیت پسر میتونست زندگی و ارامش نداشتمو بهم بده  چرا نداد ک شوهره حتی تو ر ...

اخی عزیزم درکت میکنم من این روزاتو گذروندم.اولین بچم دختره بعده ۵سال .ناخواسته باردارشدم بعد فهمیدم ک بازم دختره خیلی غصه میخوردم چون من برادرم ندارم بعد بچم قلبش کارنکرد سقت شد .بعد دوسال دیگش بازم یهو باردارشدم یعنی شبو روزم گریه بودا ک شوهرم گفت بیابریم بندازیمش گفتم اره ی دخترداریم بستمونه ک رفتم دکتر گفت ن نمیشه گناه داره نگهش دارو اینا دیگ پشیمون شدیم اسمشم گذاشتم احساس میکردم دختره .بعدچندماه ک رفتم سنو گفت پسره بچت باورم نمیشد .ماشالا ی پسره خوبم بهم داد ماه

ایشالا خدا بهت نظر کنه بتوام میده هرچی قسمت باشه همونه عزیزم

خوبی نکن .من کردم حال نداد 😏

اولا كه اين اسپرم همسرت كه تعيين كننده جنسيت و ربطى به شما نداره بهش بگو برو دكتر ازش بپرس تعيين جنسيت با مرد ياا  زن 

دوما قرن بيست و يك و اين حرفا كه به خاطر جنس بچه دعوا كنه ! تو چه دوران تاريخى ايشون زندگى ميكنه ؟ صد سال پيش؟! 

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد وقتی دستی را به یاری می گیری، بدان که دست دیگرت در دست خداست ...
2731
ناراحت نشیا ولی مقصر خودتی ک دنبال تایید شوهرتی  الان کسی بخواد طلبکار باشه شمایی چون جنسیت با ...

خو من خیلی بی کسم 

یتیمم کسیو جز شوهرم ندارم 

کل دل خوشیم شوهرمو بچه هامن 

وقتی میبینم اونم دیگه دوسم نداره خیلی شکستم خورد شدم 

با ذوق و شوق سوار ماشین شدم بش گفتم دخمله خیلی نازه ببین عکسشو دکتر گفته دمااغش خیلی خوش فرمه کله اش ...

چی بگم والا خدا شوهرتون رو به راه بیاره من دیدم کسی بوده شوهرش بسر میخواسته به خانمش گفته اگه دختر شد یه راست برو خونه بابات میشه بسر موقع زایمان اکسیزن به بی زبون بچه نمیرسه چون بیمارستانشو باباش فقط واسه بسرش خصوصی دنیا بیاد جابجا میکنه میمیره

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
خو من خیلی بی کسم  یتیمم کسیو جز شوهرم ندارم  کل دل خوشیم شوهرمو بچه هامن  وقتی می ...

اشتباه میکنی محکم باش نذار بفهمه بهش وابسته ای ک ازت باج بگیره اونم بخاطر چیزی ک بهت ربطی نداره عزیزم صلاح نبوده پسر داشته باشی چراشو خود خدا میدونه 

از فردا به رو خودت نیار چیزی شده و انگار نه انگار ک بحاطر این مساله ناراحته جتی یبارم درباره اینکه پسر میخواسته روال عادی زندگیتو داشته باش نری لوسش کنی 

اصلا شاید خدا بی کسیتو دیده بهت دختر داده غمخوارت باشه 

اولا كه اين اسپرم همسرت كه تعيين كننده جنسيت و ربطى به شما نداره بهش بگو برو دكتر ازش بپرس تعيين جنس ...

میدونی چیه . ما پول جمع کردیم بهار بریم تهران بچه رو زیر نظر دکتر با تعیین جنسیت برامون بکارن . بعد ناخواسته حامله شدم و تمام برنامه ها بهم ریخت شوهرم گفت سقط کنیم تا یه ماهته ک بعد بریم بکاریم 

من دلم نیومد وجدانم نزاشت نگهش داشتم 

حالا منو مقصر میدونه میگه من گفتم دختر نمیخوام دیگه 

2738
واقعا ازاین شوهربااین طرز فکر دوباره بچه دارشدی؟،بیچاره اون دختری که شما مامان باباشید.واقعامتاسفم & ...

اولیو دوست داره 

دومی رو چون ناخواسته حامله شدم میگه تو مراقب نبودی بدون برنامه و رژیم حامله شدی تقصیر توعه

خود من سه سال و نیم چشم انتظار بچه بودم انقد زجر و دوا درمون کردیم تا خدا بهمون یه بچه بده شکر خدا الان چهار ماهم هست چونتوی خانواده شوهرم فلج هست معلوم نیس چی بشه توی سونوی دومم معلوم میشه حتی اگه اینجورم نبود جنسیتش واسمون مهم نبود و نیس فقط بچم سالم باشه شکر میکنم

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
ما دختر داریم دو سالشه دوباره حامله شدم باز سونو گفت دختر  شوهرم اصلا گفت نه خودت نه بچت برام ...

واااااااااا يعني چي اين حرف؟ 

حتي اگر تمام دنيا هم به من پيله كنند ... باز پروانه خواهم شد

وای استارتر جای من بودی چکار میکردی

من دو تا پسر داشتم. شوهرم لج کرد دختر میخام. گفت هزینش هرچی باشه مهم نیست فقط دختر میخام. Iui کردم. نزدیک سه تومن خرجم شد ولی جواب نداد.  رفتم دنبال ivf چقد هزینه ازمایش  و دارو کردم ولی قبل از عمل باردار شدم و برای بار سوم پسر شد. تمام بارداریم با گریه گذشت. دعا میکردم سقط بشه. شوهرم داغون بود. چقد زخم زبون شنیدم.  اما الان 7 ماهشه. شده تمام زندگیمون. چقدر دوستش دارم حتی از اون دو تا بیشتر. حتی نمیتونم تصور کنم نباشه. 

بزار دخترت دنیا بیاد به این روزهات میخندی

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
اخی عزیزم درکت میکنم من این روزاتو گذروندم.اولین بچم دختره بعده ۵سال .ناخواسته باردارشدم بعد فهمیدم ...

منم نه برادر دارم نه پدر نه فامیل درست و حسابی 

دلم میخواس پسر باشه ک هم شوهرم خوشحال شه هم دخترم برادر دار بشه هم خودم پشتوانه داشته باشم 

خو قسمت نشد انگار 

وقتی یه ماهم بود خواستم سقط کنم یعنی شوهرم گفت چون بدون رژیم حامله شدی سقط کن ممکنه دختر بشه باز دلم نیومد گفتم خدایا نگهش میدارم تو هم بم نظری بنداز 

ولی خب انگار منو لایق ندونست 

بعضی وقتا داری از مشکلت میگی حالا یه عده فاز نصیحت و شکافتن.موضوع که چی شده چرا اینجوری شد.نمیشه درست بشه 

پس بهتره دردل نکنی چون پشیمون میشی بعدشم ناراحت که چرا گفتی.یه حیوون خونگی یا یه عروسک بگیر باهاش حرف بزن.دیگه کنکاش تو زندگی و چرا اینجوری شد نمیکنه

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)
وای استارتر جای من بودی چکار میکردی من دو تا پسر داشتم. شوهرم لج کرد دختر میخام. گفت هزینش هرچی باش ...

خدا از زبونت بشنوه ولی ازین میسوزم ک میگه بزار سونو 18 هفته شاید پسر بود و 15 هفته اشتباه گفته باشه 

من تحمل ندارم استرس بکشم دوباره 

2706