2737
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته از حکمت خدا اما

| مشاهده متن کامل بحث + 57989 بازدید | 82 پست
ما دختر داریم دو سالشه دوباره حامله شدم باز سونو گفت دختر  شوهرم اصلا گفت نه خودت نه بچت برام ...

با همه وجود درکت می کنم ....منم یه پسر داشتم هزاران نذر کردم و به قول خودت خالصانه تمنا کردم از خدا که دومی دختر. بشه ولی نشد ...😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بعضی چیزا رو ما فکر میکنیم که موضوع خاصی نیست

والا الان دیگه با دارو و کاشتن دکترا دارن معجزه میکنن 

و ادم میسازن حتی 

منکه از خوده خالق اصلی خواستم خیلی دلم خوش بود به اینکه میبخشه بمن ولی بازم برا بار دوم دختر شد 

و شوهرم از من دور و دورتر شد 

حتی تو رومم نگا نمیکنه 

دیگه شاد نیستم از بارداریم 

دل مرنجان،که ز هر دل به خدا راهی هست❤
2731
ما دختر داریم دو سالشه دوباره حامله شدم باز سونو گفت دختر  شوهرم اصلا گفت نه خودت نه بچت برام ...

عزیزم غصه نخور دخترت خوب بلده چطوری خودشو تو دل باباش جا کنه.متاسفانه مردا یه کمی سنگدل هستن اما دختر بچه ها محبتشون دل سنگ رو آب میکنه.ان شاالله قدمش پر از خیر و برکت باشه براتون

واقعا ازاین شوهربااین طرز فکر دوباره بچه دارشدی؟،بیچاره اون دختری که شما مامان باباشید.واقعامتاسفم  

دوست داشتن یک نفر در این است که پیرشدن با او را بپذیریم.
خدا ک میدونه فقط یه جنسیت پسر میتونست زندگی و ارامش نداشتمو بهم بده  چرا نداد ک شوهره حتی تو ر ...

مردا همینن عزیزم . بگو حالا تو چه گلی به سرمون زدی که دنبال پسر هم میگزدی والا من شوهرم بهم گفت پسر زاییدی نیا خوونه...عاشق دختره ... محل نده هدیه خداست .خدا هم حئاب دل شکستتو میده بهش

2740

وااا مگه دست تو بوده

شوهرت چه قدر بی منطق تشریف داره

دختر هم خوبیا خودشو داره

وقتی بزرگ بشن حداقل همدیگه را دارن

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
داده  این دومیه  ولی بازم دختر  و شوهرم ازم متنفر شده

عزیزم ضعف از شماس من جات بودم پشت چشم نازک میکردم دارم براش بچه میارم دخور چشه مگه عشقه 

مطمئن باش وقتی دنیا بیاد شوهرت دلش قنج میره ولی تو به شوهرت کار نداشته باش تو خودت با نی نی عشق کن محکم باش بگو برام مهم نیس ک دیگران نظرشون چیه چون من دارم با این نی نی نفس میکشم ضعف نشون نده 

خدا ک میدونه فقط یه جنسیت پسر میتونست زندگی و ارامش نداشتمو بهم بده  چرا نداد ک شوهره حتی تو ر ...

آخه مگه تقصیر توهه که ناراحته؛والا بابای من ۵تا دختر داره یه پسر؛دختراشو بیشتر دوست داره،با این که ازدواجشون ۳۳سال پیش بوده اصلا همچین چیزایی نبوده؛الان که همه میدونن جنسیت با مرده

خدایا بابت همچی شکرت

من یه پسر دارم یه دختر   بچه اولم پسره وقتی دومی رو سونو گفت دختره شوهرم باور نداشت همش دوست داشت پسر باشه باورت میشه حتی تا روز زایمانم هم فکر می کرد اشتباه تشخیص دادن  ولی خداوند به حدی مهر دخترم رو تو دلش انداخته که به معنای واقعی دخترم رو می پرسته

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

زنعموی من ۴ تا دختر داره 

الان دختر آخریش ۳۲ سالشه

ولی عموم ازین حرفا نزده بهش

ناشکری نکنید توروخدا

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌

ناشکریه بخدا بسر باشه دور از جونش سالم نباشه خوبه دختر هم نعمته خیلیا هستن ارزو دارن باردار بشن بچه سالم داشته باشن خدا بهشون نمیده اونوقت شما خدا بهت دوبار لطف بزرگی مث این کرده ناشکری بازم

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
عمم وقتی دختر میزایید شوهرش،تا مدتی باهاش حرف نمیزد

منم هرچی دورش میپلکم هرچی قربونش میرم 

ذره ای محلم نمیده 

خو تقصیر ما زنا چیه ک خدا دلش یکم نمیسوزه برامون 

بخدا ناشکر نیستم ولی خو چه کنم تا قبل سونو بامن مث ملکه ها رفتار میکرد 

بعد سونو تو رومم نگا نمیکنه من چطور 9 ماه این حالو تحمل کنم ؟

دل مرنجان،که ز هر دل به خدا راهی هست❤
2706