2703
2553
عنوان

خیلی دلم گرفته از حکمت خدا اما

57917 بازدید | 82 پست

از خدا با تمام وجود یچیزی خواستم 

بخودش قسم نه غیر ممکن بود نه عجیب غریب و غیر منطقی نه سخت نه محال نه خود خواهانه 

نه باعث اسیب زدن بکسی 

یچیزی خواستم ک واقعا ساده بود 

اما شکرش انگار منو لایق ندونست 

ناشکر نیستم بخدا 

فقط برام سواله چرا نشد منکه خیلی خالصانه ازش خواهش کردم 

دلم گرفته 

دل مرنجان،که ز هر دل به خدا راهی هست❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم منم مدتهاست منتظر به اتفاق خوبم؛به قول شما چیز غیر ممکنی هم نیست،ولی شک ندارم خدا خیر وصلاحمو میخواد؛منتظرم ببینم آخرش چی میشه،نا امید هم نمیشم

خدایا بابت همچی شکرت
2714
حتما به صلاحت. نبوده چیزی رو زوری نخاه دوست داشته که بهت نداده نمیخاسته بهت اسیب برنه

ما دختر داریم دو سالشه دوباره حامله شدم باز سونو گفت دختر 

شوهرم اصلا گفت نه خودت نه بچت برام مهم نیستین دلم گرفت 

نی نی میخوای میده ناراحت نباش

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
عزیزم منم مدتهاست منتظر به اتفاق خوبم؛به قول شما چیز غیر ممکنی هم نیست،ولی شک ندارم خدا خیر وصلاحمو ...

خدا ک میدونه فقط یه جنسیت پسر میتونست زندگی و ارامش نداشتمو بهم بده 

چرا نداد ک شوهره حتی تو رومم نگاه نکنه دیگه 

منکه ازارم بکسی نرسیده تو این شهر غریب 

چرا نشد اخه

2706