2733
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته از حکمت خدا اما

| مشاهده متن کامل بحث + 57978 بازدید | 82 پست

من نمی فهمم چرا همه میان می گن دختر هزار بار از پسر بهتره یا برعکس!!!!

هر کدومشون خوبی های خودشونو دارن

اینکه بخواهیم فقط یه جنسیت رو بالا بالا ببریم و ...درست نیست

هر انسان طبیعی و سالمی حق داره دوست داشته باشه که هم پسر داشته باشه هم دختر...این خواسته عجیبی نیست.

و اینکه یه مادر وقتی بارداره حساس تره به یه جنسیت دل می بنده باهاش حرف می زنه ..وقتی برعکسش می شه ..شوکه می شه ..فقط باید باهاش همدلی کرد و شرایطش رو درک کرد

هم پسر داشتن فوق العاده لذت بخشه هم دختر داشتن خیلی شیرینه

الهی خدا به همه ی عاشقای فرزند...بچه های سالم و دوستداشتنی بده

و کمک کنه راضی باشیم به رضا و حکمتش

عزیزم من تا سونوی ۲۰ هفتگی گفتن بچه دختره

منم همسرم خیلی پسر دوستداشت بچه اولمم بود

ولی بعد ۲۰ هفته رفتیم سونو گفتن صد در صد پسره

بعضی پسرا بیضه هاشون دیر رشد میکنه

ایشالا اگه خدا صلاح بدونه به خق بزرگیش بهت یه پسر خوشگل بده

لوازم آرایشی لنیا ، همه چی اورجینال و قیمت مناسب سود کم دارم ، با خرید به یه مادر و یه سرباز کمک میکنید ، ارسال از تهران با پست و تیپاکس داریم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من تا سونوی ۲۰ هفتگی گفتن بچه دختره منم همسرم خیلی پسر دوستداشت بچه اولمم بود ولی بعد ۲۰ هفت ...

میشه بگی کدوم شهری؟ واینکه آنومالی هم گفت که دختره بعد سونو گرافیش معتبر بوده؟

2731
میشه بگی کدوم شهری؟ واینکه آنومالی هم گفت که دختره بعد سونو گرافیش معتبر بوده؟

تهرانم

سال ۹۴

لوازم آرایشی لنیا ، همه چی اورجینال و قیمت مناسب سود کم دارم ، با خرید به یه مادر و یه سرباز کمک میکنید ، ارسال از تهران با پست و تیپاکس داریم 😍
من نمی فهمم چرا همه میان می گن دختر هزار بار از پسر بهتره یا برعکس!!!! هر کدومشون خوبی های خودشونو ...

واقعا حرف شمارو تایید میکنم ماها همونطور ک دوسداریم خونه و ماشین سلامتی و خیلی چیزای دیگه رو داشته باشیم و از خدا بخوایم جنسیتم مهمه برامون دختر بخوایم یا پسر لصلا چیز بدی نیست کسی ک دختر داره پسر بخواد تجربه کنه یا برعکس خدا لطف و محبتشو ب همه بنده هاش قسمت کنه ایشالا 

عزیزم تاپیک های بعدیم رو  نخوندی مگه  من با جنسیت بچم مشکلی ندارم  شوهرم مشکل داره& ...

بابا  بیخیال  همچین  خانواده  ای  باش  برن گمشن  عین خانواده  شوهری  من  نمیخوان که  نمیخوان تو بشین ببین چجوری کارامای  اخلاق و رفتارشونو خواهند دید تا جایی  که  ممکنه  به  دخترات  ارج  بده  و ارزش  بده 

2738