2737
2739
عنوان

آیا رشته معماری آینده ای داره؟؟؟

3832 بازدید | 26 پست

خواهرم سال سوم دبیرستان رشته ی معماریه.خیلی هم استعداد داره در این زمینه باهوش هم هست آیا دانشگاه بره ممکنه کار مناسبی براش پیدا بشه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه برای خانم بدردخورنیس.پرستاری بهتره تغییر رشته بده

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2728
2740
یه آزمون خیلی سخت نظام مهندسی داره اگه اونو قبول بشه نونش تو روغنه منم معماریم همش استرس همین آزمون ...

ازمونش کی هس

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
نه کلا فاز جدا از دانشگاه ایناس مثل آزمون وکالت رشته حقوق که کلا مبحث جداس

آهاااا میدونم منظورتون چیه .بعد در مورد هزینه هاش راسته میگن خیلی هزینه زیادی میخواد دوران دانشگاه؟

آهاااا میدونم منظورتون چیه .بعد در مورد هزینه هاش راسته میگن خیلی هزینه زیادی میخواد دوران دانشگاه؟

آره درسته... ببین من دولتی روزانه میخونم صدای بابام در اومده بود انقدر وسیله‌ میخواست همه هزینه ها بالا... دیگه فرض کن یه نفر آزاد این رشته رو بخونه

اول خودت!
آره درسته... ببین من دولتی روزانه میخونم صدای بابام در اومده بود انقدر وسیله‌ میخواست همه هزینه ها ب ...

بعد شما بدون کنکور بودی؟؟؟ با چه معدلی میشه یه دانشگاه خوب قبول شد؟؟

2706